Rubriky
Kultura Sport Zprávy

Nenechte si ujít první ročník Predator Run v Děčíně

Děčín zažije sportovní akci, která tu ještě nebyla.  Jedná se o známý překážkový závod Predator Race. V Děčíně proběhne jeho „nejlehčí“ úroveň Predator Run.  Závod se koná 23. dubna 2022 od 9 hodin, start i cíl je na Smetanově nábřeží.

Neváhejte a přihlaste se. Registrace probíhá přes web Predator Race či přes www.predatorrace.cz či přes Predator Workout Děčín na tel. čísle 727 864 236, a to do 20.4.2022 (výhodnější startovné).

„Musím říct, že se na tento prestižní závod moc těším. Díval jsem se na předchozí zastávky a organizátoři vždy dokážou připravit atraktivní a běžecky zajímavou trasu. Zároveň smekám přede všemi, kteří se do toho pustí. Velkou radost mi udělalo i to, že si tento druh sportovní zábavy budou v Děčíně moci vyzkoušet i děti, a to v kategorii Junior. Vnímám jako velkou přidanou hodnotu této akce v přilákání nových návštěvníků do našeho města,“ uvedl k závodu Martin Pošta, náměstek primátora pro školství, kulturu a sport.

Pokud se nechcete stát účastníkem závodu, můžete přijít alespoň fandit. Těšit se můžete mimo jiné na kapelu U-Style, která bude hrát po ukončení dětského závodu. Něco dobrého na zub či jen na zahnání žízně nabídnou stánky s občerstvením.

A jak se liší Predator Race od jiných běžeckých závodů? Predator ozvláštňuje cestu sedmi překážkami, které jsou zajímavé jak pro účastníky, tak diváky závodu. Je to skvělá příležitost pro nováčky, ale i pro zaběhlé účastníky.

Více na https://www.predatorrace.cz/

Spolupořadatelem akce je statutární město Děčín.

Zdroj: Magistrát města Děčín