Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Cizinci odešli bez placení
Bez zaplacení odešla z děčínské restaurace v Děčíně 4 skupinka cizinců. Událost na linku 156 oznámila obsluha restaurace. Dozorčí služba na místo vyslala hlídku strážníků, psovody a informovala Policii ČR. Strážníci cizince zadrželi v prostorách vlakového nádraží. Pod dohledem hlídky městské policie a Policie ČR dotyční nakonec veškerou útratu uhradili.

Na zloděje upozornil alarm
Podezřelého z krádeže zadržela hlídka městské policie v sobotu ve večerních hodinách ve sběrném dvoře v Děčíně 4. Muž neoprávněně vnikl do areálu sběrného dvora. Jeho pohyb zaznamenal alarm bezpečnostní agentury, která ihned informovala městskou policii. Zadrženého třiačtyřicetiletého muže hlídka předala Policii ČR, která řešení události převzala.

S hlídkou řidič odmítal komunikovat
Hned z několika dopravních přestupků je podezřelý sedmačtyřicetiletý muž z Jílového. Strážník městské policie si jej všiml, když zaparkoval se svým vozidlem v zastávce MHD. Řidič ale odmítl se strážníkem cokoli řešit a z místa rychle ujel. Při jízdě nerespektoval několik dopravních značek. Hlídka MP dotyčného během několika minut dostihla. Muž až po upozornění, že bude předveden na Policii ČR, prokázal svou totožnost. Hlídka vše zadokumentovala a předala k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

Zdroj: MP Děčín