Rubriky
Sport Zprávy

„Iron Dumpling – Železný knedlík“ se blíží

plakát knedlik.Již jen několik dnů nás dělí od 9. ročníku závodu v amatérském triatlonu „Iron Dumpling – Železný knedlík“ 2015

Akce se koná v úžasném prostřední Labského kaňonu v sobotu 1.8. 2015 na Smetanově nábřeží v Děčíně.

Start hlavního závodu, který je koncipován hlavně jako výzva pro amatérské sportovce a nadšence, je tradičně ve 13.30 na Labském nábřeží a dětský triatlonový závod odstartuje v 11:00 na děčínském termálním koupališti -Staré Město.

Na závodníky čeká 400 metrů dlouhá plavecká část, ve které si vyzkouší sílu řeky Labe, poté 16 kilometrů na horském kole a závěrečný pětikilometrový běh centrem města.

 

Kromě tradičních kategorií se bude opět soutěžit v kategorii XXL – to je soutěž závodníků nad 100 kg (borce převážíme před závodem). Štafetový závod je vypsán pro ženy, firmy a opět pro muže nad 100 kg, soutěžit budou také družstva.

 

Přihlášky  na www.zeleznyknedlik.cz nebo www.decinsportfest.cz

Letos, ostatně jako každý rok, pořádáme také dětský závod, který tomu hlavnímu předchází. Stačí jen přijít v 10 hodin na koupaliště a mít cyklistickou přilbu s kolem. Dětská kola budou případně k zapůjčení díky nadaci Tomáše Slavaty . Rodiče dětí, kteří mají zájem o využití této nabídky, nechť kontaktují pořadatele. Každý dětský závodník bude odměněn.

Pořadatelé nezapomínají ani na dobročinnost a tak výtěžek ze závodu půjde na dobročinné účely. Celkem, již tým kolem Triade Děčín s pomocí partnerů akcí, věnoval na různě dobročinné projekty téměř  200 000,-Kč.

Akce je opravdu pro každého – kdo má rád výzvy a chuť vyzkoušet si nový, atraktivní sport, užije si opravdu fajn den.. Proto se nezapomeňte včas přihlásit a 1.srpna  sebou vezměte na start i své děti. Organizátoři připraví opět nějaké překvapení na trati, chybět nebude ani závěrečná afterparty.

Doprovodný program a občerstvení je zajištěno. Více informací a propozice závodu najdete na webu www.decinsportfest.cz

 

Triade Děčín