Druháci čtvrtí na turnaji v Kolíně

zaci hokejNaši druháci a prvňáci se zúčastnili turnaje v Kolíně, kde vybojovali čtvrté místo. Ve skupině jsme narazili na Tábor, Jihlavu,,B“ a Kolín,,B“. S Táborem jsme odehráli vyrovnanou první třetinu, ale pak už nás soupeř přehrál. S béčkem Jihlavy a Kolína to byly velice podobné zápasy, kde jsme jasně dominovali a neprohráli ani jednu třetinu. V utkání o třetí místo s Jihlavou,,A“ jsme po dvou třetinách díky postupné únavě našich deseti statečných prohrávali již 0:7. Do poslední třetiny však naši hráči nastoupili s obrovským odhodláním a odměnou jim byla výhra 3:2.
Obrovským příkladem pro děti, kteří by chtěli začít s hokejem je Vojtěch Antal, který před měsícem začal s hokejem a v Kolíně vstřelil 3 branky!!!!