Rubriky
Sport Zprávy

Závod Spartan přichází poprvé do Děčína. Buďte u toho!

Spartan sezóna 2023 odstartuje v Ústeckém kraji a poprvé ve své historii zavítá do statutárního města Děčín. Představí se zde atraktivní formát závodu Winter Trail, dětský závod a vytrvalostní výzva Hurricane Heat. Registrace jsou otevřeny.

Akce se koná v sobotu 4. února 2023. Program bude velice pestrý a na své si přijde každý – dospělí běžci, děti i milovníci vytrvalostních výzev. Co vše se v sobotu odehraje? Běžci se mohou těšit na formát závodu zvaný Trail, který je na rozdíl od běžných závodů Spartan čistě běžecký a bez překážek. Poběží se jak kratší 10 km trať, tak delší 21 km okruh v krásném přírodním okolí CHKO Labské Pískovce. Ti, které běh neláká, mohou zkusit Hurricane Heat – čtyřhodinová týmová výzva pod vedením zkušených trenérů, kteří prověří jak fyzickou, tak psychickou odolnost jedince a také schopnost pracovat v týmu. Ani malí Spartani nebudou ochuzeni. Na děti čeká závod SPARTAN Kids s překážkami. Každého závodníka, který dokončí daný formát, čeká v cíli unikátní finisherská medaile, tričko na památku a především nezapomenutelné zážitky.

Spartan je však akce pro celou rodinu. Po dobu konání bude pro závodníky i diváky dostupné zázemí ve festival areálu, kde se mohou občerstvit, koupit si suvenýr ve Spartan obchodu a navštívit stánky partnerů. Celým programem je z pódia budou provádět moderátoři.

Přihlaste se s rodinou na webových stránkách Spartan Race Czech Republic a zažijte jedinečný sportovní zážitek. Přijďte si zasportovat či podpořit své blízké, užít si zimní scenérie během závodu a poznat nezaměnitelnou atmosféru závodů Spartan. Motto závodu zní: Pochopíš až v cíli. Objevte jeho význam právě na závodech v Děčíně! Těšíme se na vás.

Závod Spartan je světovou špičkou na poli překážkových závodů. Mimo to navíc pořádá i trailové závody bez překážek či vytrvalostní výzvy. Každý formát otestuje vaši sílu, vytrvalost a vyvede vás z komfortní zóny. Ale nejdůležitější a hlavní cíl je přimět lidi k pohybu a umožnit jim nevšední sportovní zážitek. Pro více informací navštivte web https://cz.spartan.com/cs či FB Spartan Race Czech Republic.

Zdroj: Magistrát města Děčín