Rubriky
Sport Zprávy

Trenér Tomáš Grepl nestihne dvě utkání

Nekompletní družstvo BK ARMEX Děčín se v neděli vrátilo do tréninkového procesu. Hráči se sešli po vynucené karanténě zatím bez pozitivně testovaných, jimž izolace končí v průběhu následujícího týdne a budou se zapojovat postupně na základě posouzení klubového lékaře. Nikdo z nemocných neměl závažný průběh, reakce na větší fyzickou zátěž se teprve uvidí při postupném zapojování. První zápas čeká tým v sobotu 27. března proti BK Olomoucko.

Trenér Válečníků Tomáš Grepl měl však ve druhé části čtrnáctidenní karantény pozitivní test na přítomnost viru Covid-19 a musí tak setrvat v izolaci i po konci týmové karantény. Družstvo po dobu jeho nepřítomnosti povede jako hlavní trenér Robert Landa, který teprve před nedávnem uzavřel svoji bohatou kariéru. Asistovat mu budou stávající mladík na této pozici Matěj Anderle a další klubová legenda, Jakub Houška. Ten už v roli asistenta v A-týmu BK ARMEX Děčín působil v sezonách 2018/19 a 2019/20.

Provizorní trenérský tým bude samozřejmě v úzkém on-line kontaktu s hlavním trenérem a společně se pokusí nastartovat A-tým po vynucené tréninkové i herní pauze. Pokud půjde vše bez komplikací, Tomáš Grepl se k týmu připojit prvního dubna, což by znamenalo dvouzápasovou absenci.

Dočasným trenérům přejeme hodně štěstí a trenéru Greplovi brzké uzdravení!

 

Aktuální rozpis utkání BK ARMEX Děčín pro dohrání nadstavby A2:

27.3.2021  BK ARMEX Děčín – BK Olomoucko

30.3.2021  Královští Sokoli – BK ARMEX Děčín

2.4.2021  BK ARMEX Děčín – NH Ostrava

5.4.2021  BK Olomoucko – BK ARMEX Děčín

8.4.2021  SLUNETA Ústí n.L. – BK ARMEX Děčín

11.4.2021  NH Ostrava – BK ARMEX Děčín

14.4.2021  BK ARMEX Děčín – Královští Sokoli

17.4.2021  DEKSTONE Tuři Svitavy – BK ARMEX Děčín

 

Všechna utkání můžete sledovat na TVCOM.cz 

Zdroj: BK Děčín