Rubriky
Zprávy

Na plynulou jízdu na trase mezi Děčínem a Ústím si řidiči ještě počkají

Řidiči musí na silnici číslo 62 mezi Ústím nad Labem a Děčínem dál počítat se zdržením. Podzimní oprava tříapůlkilometrového úseku mezi Neštědicemi a Roztoky se protáhne.

Hotova přitom měla být do 6. prosince. Stavební firmy ale požádaly krajský úřad o prodloužení termínu dokončení a ten návrhu vyhověl. Práce tak mají skončit až 18. prosince.

Podle registru smluv má celková oprava tohoto úseku důležité spojnice mezi Ústím nad Labem a Děčínem stát více než 53 milionů korun.

Oprava silnice číslo 62 pokračuje i v Děčíně, kde tvoří páteřní komunikaci. Objízdné trasy jsou označeny. Tyto práce mají skončit 20. prosince.

autoři:Jan Bachorík,směna ČRo SeverŘidiči musí na silnici číslo 62 mezi Ústím nad Labem a Děčínem dál počítat se zdržením. Podzimní oprava tříapůlkilometrového úseku mezi Neštědicemi a Roztoky se protáhne.

Hotova přitom měla být do 6. prosince. Stavební firmy ale požádaly krajský úřad o prodloužení termínu dokončení a ten návrhu vyhověl. Práce tak mají skončit až 18. prosince.

Podle registru smluv má celková oprava tohoto úseku důležité spojnice mezi Ústím nad Labem a Děčínem stát více než 53 milionů korun.

Oprava silnice číslo 62 pokračuje i v Děčíně, kde tvoří páteřní komunikaci. Objízdné trasy jsou označeny. Tyto práce mají skončit 20. prosince.

Autoři:
Jan Bachorík
směna ČRo Sever