Rubriky
Sport Zprávy

Hrajeme! Bohužel bez fanoušků…

Z důvodu nařízení MZČR odehrajeme příštích 14 dní bez diváků.

Smutná zpráva pro fanoušky, pro hráče i celý pro klub… Od pondělí 5.10. se odehrají všechna sportovní utkání bez fanoušků. Pro Válečníky to znamená, že si už ve středu 7.10. proti Ostravě zopakují zážitek z posledního zápasu loňské sezony, kdy hostili pardubickou Beksu, rovněž bez divácké podpory.

Naši skvělí fanoušci tak budou po nějakou dobu odkázáni pouze na on-line video přenosy na TVCOM.CZ. I proto nyní intenzivně pracujeme na vylepšení přenosů v několika oblastech. Co nového přinesou? Sledujte utkání s Ostravou již ve středu 7.10. od 18 hodin!

Kromě posunutí kvality samotného přenosu má v plánu klub dát možnost být alespoň částečně součástí domácích utkání – fanoušci mohou již nyní zaslat svou vybranou fotografii (dle vlastního výběru pouze obličej, celou postavu, fandící pózu, s potleskem, v dresu, válečnickém triku nebo bez :)) a ve vhodné velikosti ji zaslat na email: marketing@bkdecin.cz , aby byla v kanceláři BK vytisknuta a umístěna do hlediště po dobu domácích utkání bez (živých) diváků. Klub pro účastnící se příznivce připravuje soutěž!

K celé situaci Ondřej Šiška poznamenal: „Nadšení z návratu na palubovku střídá smutek z opatření, která teď přišla a to, že budeme muset hrát bez našich skvělých fanoušků. Nicméně se musíme s touto situací vypořádat a udělat vše proto, abychom se na následující zápasy co nejlépe připravili a co nejvíce jich vyhráli. Tímhle žádám všechny naše příznivce a fanoušky, aby nám zůstali věrní a zápas sledovali, alespoň prostřednictvím internetu, jelikož i tato podpora nám dává velký impuls a energii! Chovejme se zodpovědně a zároveň si udržte optimismus v téhle nelehké době.“

Podobné pocity vyjádřil i Tomáš Pomikálek: „Od pondělí si na nás bohužel připravili další “perličku” v podobě nouzového stavu, což pro nás znamená zápasy bez diváků. Už jsme si to jednou vyzkoušeli v loňském poslední zápase proti Pardubicím a je to strašný nezvyk. Na venkovních zápasech to možná člověk ocení, ale obzvlášť v naší hale nám fanoušci budou hodně chybět. Je to dlouhodobý hnací motor a naše motivace k lepším výkonům. Bohužel to budeme muset nějaký čas vydržet a tak bych chtěl všechny pozvat k vysílání TVCOM.CZ, kde se všechny naše zápasy budou jistě vysílat. Věřím, že i u obrazovky Vám přineseme spoustu basketbalových zážitků a my budeme na dálku cítit vaší podporu!“

Současně nařízení MZČR ovlivňuje i držitele permanentek. BK ARMEX Děčín je připraven všem, kteří si zakoupili permanentku na sezónu 2020/2021, kompenzovat pro ně uzavřená utkání dle předem daných podmínek při nákupu permanentky na sezónu 2021/22.

Děkujeme za Vaši podporu!

SrDCem Válečník!

Zdroj: BK Děčín