Rubriky
Sport Zprávy

Duatlon pro děti v Děčíně

Ve středu 13.září se konal, v Děčíně na Mariánské louce, druhý letošní závod v duatlonu pro děti, který uspořádal Nadační fond Tomáše Slavaty a triatlonový oddíl Triáde Děčín a byl jedním z akcí celorepublikové série, kde závodí i děti z dětských domovů, které Tomáš Slavata podporuje a ukazuje jim cestu životem pomocí sportu.

Do závodu odstartovalo nakonec přes 145 dětí ve věku od 2 do 15 let. Rozděleny byly do 7 kategorií. Díky Tomáši Slavatovi jsme mohli dětem, které nemají vlastní kolo, ho zdarma zapůjčit.

Závod měl příjemnou atmosféru i když závodníky potrápil mírný déšť. Děti závodily ze všech svých sil. Po té co absolvovaly svou trať v rozložení běh – cyklistika – běh, čekalo na každého z nich občerstvení a diplom. Pro ty nejlepší byly připraveny i věcné ceny a vyhlášení na stupních vítězů.

Vítězové byli nakonec všichni, kdo se aktivně zúčastnili a užili si krásné odpoledne v příjemné atmosféře a mezi podobně naladěnými lidmi.

Děkujeme rodičům za podporu při zaplacení dobrovolného startovného, které pomáhá handicapovaným sportovcům.
Jednalo se o další letošní akci pořádanou Triade Děčín a budou následovat Běh 17.listopadu a Silvestrovské koupání v Labi. Triade Děčín je jedním z největších pořadatelů závodů v Děčíně.

Děkujeme partnerům Triade Děčín a to společnosti ČEZ , Děčínskému deníku, a dalším za podporu.

Poděkování patří všem, kteří tento závod pomáhali organizovat a to především Tomáši Slavatovi zakladateli celého seriálu, členům oddílu Triade za velkou sportovní tak organizační úroveň a také rodičům, kteří přivedli své děti na sportovní akci.

Info, foto a výsledky na www.decinsportfest.cz
Triade Děčín