Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

mp_decin_straynici_alesoDne 16.9.2016 v 22:41 oznámil občan, že v DC4 spí před budovou nádraží nějaký muž, ke kterému přistoupil jiný muž a ukradl mu aktovku černé barvy. Následně rychlým krokem odešel do podchodu nádraží. Na místo byla ihned vyslána hlídka MP, která zadržela podezřelého z krádeže. Jednalo se o třicetiletého muže z Děčína. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Dne 16.9.2016 v 21:05 hod. oznámil občan, že před nádražím v DC4 je muž, který řve na kolemjdoucí. Hlídka MP na místě zjistila, že se jedná o osmačtyřicetiletého muže z Pardubic. Hlídka záležitost vyřešila důraznou domluvou a muže z místa vykázala.

Dne 18.9.2016 v 7:20 hod. oznámil občan, že v ul. Březová v DC3 odchytl psa. Hlídka MP na místě převzala od oznamovatele odchyceného psa a převezla jej do útulku pro opuštěná zvířata.

Dne 16.9.2016 v 19:05 hod. oznámila žena, že v DC4 ve Zbrojnické ulici se pohybuje nějaký muž, který se obnažuje před kolemjdoucími. Dle popisu by mělo jít o mladého muže ve věku cca 30 let, na sobě měl modré tričko a šedivé kraťasy. Hlídka MP muže zadržela na křižovatce ulic Prokopa Holého a Tržní. Jednalo se o šestatřicetiletého muže z Děčína. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Zdroj: MP Děčín