Další tři body do sbírky děčínských hokejistů

V nedělním utkání na náš led zavítal celek ze Sokolova. Od začátku mělo utkání náboj, v 8. minutě Děčín kapituloval po úniku sokolovského Soukupa. Vyrovnání přinesla 10. minuta, kdy vstřelil branku Zika, skóre se v první třetině již nezměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Na začátku druhé třetiny se trefil od modré čáry Nikl a Děčín šel do vedení, to však vydrželo jen do 28. minuty, kdy vyrovnal Zmeškal. Stav byl po druhé třetině 2:2. Třetí třetina byla zcela v režii domácích hokejistů, dokázali v ní vstřelit čtyři branky a utkání vyhráli 6:3. Děčín se tak nachází na třetím místě v tabulce za celky HC Klatovy a HC Řisuty.

HC Děčín – HC Sokolov 6:3