Děčínské judistické naděje přivezly cenné kovy z Teplic

Celkem šest medailí vybojovali malí judisté z SK JUDO Děčín na Zimním turnaji v Teplicích, který se konal v sobotu 18. února.

Na kvalitně obsazený trunaj se sjelo celkem 146 judistů z 21 družstev a na tatami se tedy bylo na co dívat. Děčínští bojovníci odevzdali na žíněnkách úplně všechno a po zásluze si odvezli čtyři bronzové (Jakub Kříček, Martin Pavlovec, Marek Váša, Jan Komárek) a dvě stříbrné (Lukáš Vašíček, Dominik Heřt) medaile.

Trenérka děčínského judistického potěru Jaroslava Černá ohodnotila výkony svých svěřenců takto: „ Bylo vidět, že jsou kluci na turnaj natěšení a mám z jejich výkonů radost. Závody byly velmi kvalitně obsazené a to, že náš klub získal hned šest medailí, je pro nás rozhodně úspěch.“

V celkovém pořadí týmů obsadili malí bojovníci SK JUDO Děčín šesté místo z celkových jednadvaceti.