Poslední přípravné utkání nevyšlo

I v odvetném zápase nám draci z Bíliny vypálili rybník. Nováček soutěže se zdá být těžkým oříškem pro děčínské borce, druhý zápas a druhá prohra. Včerejší utkání přineslo brankové hody, diváci viděli 12 gólů, bohužel však děčínští na vítězství nedosáhli. Utkání zahájil brankou již ve 34. vteřině Oliverius. V páté minutě vyrovnal bílinský Příhoda. Utkání mělo náboj, ostré střety a krásné akce. Ve 24. minutě však začalo utkání nabírat brankový spád. Přestřelka mezi Děčínem a Bílinou vyzněla lépe pro hosty a výsledek se uzavřel na konečných 5:7 pro Bílinu.

Branky a asistence:

1. min. – Oliverius (Zika)   DEC
5. min. – Příhoda   BIL
24. min. – Šnajdr (Vávra)   DEC
26. min.- Salač (Jirkovský)   BIL
27. min. – Chvátal   DEC
29. min. – Salač (Příhoda)   BIL
30. min. – Řídel (Oliverius)   DEC
32. min. – Kříž   BIL
41. min. – Szakal (Kýhos)   BIL
45. min. – Příhoda (Havlůj)   BIL
46. min. – Stibor (Oliverius, Zika)   DEC
50. min. – Háva (Kříž)   BIL

Lavinger, Zámostný – Molnár, Dvořák, Řežábek, Místecký, Češka, Nikl, Filipovský, Oliverius, Zika, Chvátal, Derfler, Drnec, Vávra, Chládek, Šnajdr, Stibor, Myšík, Řídel