Zvládnou Válečníci dnešní odvetu?

Druhý duel semifinále mezi ústeckou Slunetou a děčínskými Válečníky se bude hrát opět na palubovce domácího Ústí, které urvalo v poslední čtvrtině prvního semifinále vítězství 88:78 a vede v sérii 1:0 na zápasy.

Slunetu podle očekávání táhla americká dvojice Nichols – Autrey, které navíc z lavičky skvěle doplnil Martin. Válečníci tedy musí zabrat v obraně a zkusit přibrzdit tuto ofenzivní sílu.

První zápas byl dlouho vyrovnaný a celky se v něm přetahovaly o vedení. Rozhodla až poslední čtvrtina, v níž Autrey zapsal tři trojky, Nichols dával důležité koše a naopak Děčínu se v této části střelecky nedařilo.

Nový den ale přinese nový zápas s novou zápletkou, která snad tentokrát vyzní lépe pro Válečníky.