Rubriky
Dětem Kultura Sport Turisti Zprávy

Během městských slavností počítejte s řadou uzavírek

V rámci městských slavností čeká Děčín několik omezení. První z nich hned 17. 5., kdy půjde městem z Husova náměstí pochodňový průvod. Ten v době od 20:30 do 21:30 uzavře pro dopravu postupně ulice P. Holého, Čsl. mládeže, Labské nábřeží, Tyršova a Křížová.

V době od 14. do 17. 5. a 23. do 26. 5. dojde k omezení parkování za Úřadem práce. Z důvodu konání Děčínské kotvy a akce Sochaři Děčínu zde bude vyparkováno několik parkovacích míst.

Průchod z Mariánské louky na Smetanovo nábřeží zase nebude možný bez zakoupení vstupenky v průběhu konání hudebního festivalu Labefest ve dnech 31. 5. a 1. 6. Lávka od Jižních zahrad Zámku Děčín bude ale po celou dobu průchozí.

S omezením dopravy je nutné počítat ještě v pátek 31. května okolo 22:00 při odpalování ohňostroje, kdy bude na několik desítek minut pozastavena veškerá doprava v okolí Tyršova mostu (lokalita bude uzavřena od Masarykova náměstí, kruhového objezdu u Mototechny a Přípeře).

Poslední významné omezení se dotkne parkoviště pod Městskou knihovnou Děčín. Z důvodu konání Jízdy na pohodu dne 25. 5. a Labského streetballového poháru 8. 6. zde nebude možné parkovat.

Prosíme sledujte a respektujte dopravní značení.

Zdroj: Magistrát města Děčín