Rubriky
Dětem Kultura Sport Zprávy

Slavnosti města pokračují, chystá se Mladé Labe a Den nejen pro seniory

Dva víkendy slavností jsou za námi, dva před námi. Co přinese třetí víkend?

Mladé Labe
Třetí víkend slavností láká na oblíbenou akci Mladé Labe, a to na Smetanově nábřeží. V sobotu 28. května tu proběhnou pódiová vystoupení, hry, různé ukázky a chybět nebudou další atrakce. Začátek je v 10 hodin, konec je plánován na 16. hodinu.

Den nejen pro seniory
Neděle 29. května na Smetanově nábřeží bude pro změnu patřit seniorům. Program bude probíhat od 14 do 18 hodin u Rogala. Spolu s touto akcí startují zároveň pravidelná hudební odpoledne Rogalo DC, která se budou konat i během následujících 16 nedělích. Rogalo DC pořádá spolek Malá Paříž za podpory města Děčín.

„Dramaturgie projektu Rogalo DC se snaží oslovit všechny věkové kategorie a mám za to, že se nám tento cíl daří plnit. Každým rokem zde vystupují kapely místní i kapely z různých koutů České republiky a nezřídka se u nás objevují i umělci zahraniční. Rogalo DC slouží i jako místo setkávání lidí v krásném prostředí, které oceňují i samotní účinkující,“ říká organizátor akce Antonín
Moravec.

V neděli 29. května se u Rogala od 14 hodin představí se svým programem Základní umělecká škola Děčín, od 15 hodin pak vystoupí například Martina Barta a Kristina Barta-sesterské duo, Kvarte Tones a Radka Fišarová. O dalších nedělích se můžete mimo jiné těšit také na kapely Wono sito sedne, Jokers, Marley Wildthing, Artmosféra, Les Gars d´en Bas a jiné.

Zdroj: Magistrát města Děčín