Rubriky
Dětem Kultura Sport Zprávy

Duatlon pro děti v Děčíně

Ve středu 11. září se konal, v Děčíně na Mariánské louce, závod v duatlonu pro děti, který uspořádal Nadační fond Tomáše Slavaty a triatlonový oddíl Triade Děčín a byl jedním z akcí celorepublikové série, kde závodí i děti z dětských domovů, které Tomáš Slavata podporuje a ukazuje jim cestu životem pomocí sportu.

Do závodu odstartovalo přes 120 dětí ve věku od 2 do 15 let. Rozděleny byly do 7 kategorií. Díky Tomáši Slavatovi jsme mohli dětem, které nemají vlastní kolo, ho zdarma zapůjčit.

Závod měl příjemnou atmosféru, ke které přispělo krásné letní počasí a děti závodily na plný plyn. Po té co absolvovaly svou trať v rozložení běh – cyklistika – běh, čekalo na každého z nich občerstvení a diplom. Pro ty nejlepší byly připraveny i věcné ceny a vyhlášení na stupních vítězů.

Vítězové byli nakonec všichni, kdo se aktivně zúčastnili a užili si příjemné odpoledne v pohodové atmosféře a mezi podobně naladěnými lidmi.

Zároveň Triade věnuje po všech akcích znova finanční částku na handicapované sportovce, celkem za své trvání to je již více jak 330 000,-Kč – Děkujeme rodičům za podporu při zaplacení dobrovolného startovného.

Jednalo se o předposlední letošní akci pořádanou Triade Děčín a následovat bude až Silvestrovské cachtání 31.12 na Labském nábřeží. Triade Děčín Vás srdečně zve.

Děkujeme partnerům Triade Děčín, městu Děčín, společnosti ČEZ a dalším za podporu.
Poděkování patří všem, kteří tento závod pomáhali organizovat a to především Tomáši Slavatovi a členům oddílu Triade za velkou sportovní tak organizační úroveň a také rodičům, kteří přivedli své děti na sportovní akci.

Triade Děčín