Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Agresivní opilec napadal kolemjdoucí
Na agresivního muže, který obtěžoval a napadal zákazníky, si stěžovala obsluha obchodu v Děčíně 5. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která kontaktovala opilého čtyřicetiletého muže. Dotyčný měl tendenci se sebepoškozovat, hlídka mu proto v jeho jednání zabránila a přivolala záchrannou službu, která muže odvezla do nemocnice na ošetření. Při převozu a ošetření musela vzhledem k agresivitě pacienta asistovat hlídka strážníků.

Za veřejné pohoršení dostal muž pokutu
Muže, který před zraky občanů čekajících na autobus močil na chodník, si všimla hlídka strážníků při kontrole v Děčíně 1 v Tyršově ulici. Jednalo se o strážníkům dobře známého čtyřicetiletého muže, se kterým strážníci v minulosti řešili řadu přestupků zejména proti veřejnému pořádku. Přestupek s ním hlídka vyřešila uložením pokuty příkazem na místě a muže z místa vykázala.

Nemocnému zavolala hlídka lékařskou pomoc
Muže ležícího v parku v Děčíně 4 si včera v odpoledních hodinách všiml občan, který záležitost ihned oznámil na linku 156. Hlídka městské policie na místě kontaktovala devětapadesátiletého muže. Dotyčný nebyl pod vlivem alkoholu, ale uvedl, že má zdravotní problémy a velmi špatně se pohybuje. Hlídka na místo přivolala záchrannou službu, která muže odvezla do nemocnice na ošetření.

Psoun skončil v útulku pro toulavá zvířata
Psoun prériový, který nepatří k právě nejběžnějším zvířatům v Děčíně, upoutal pozornost občanů na Labském nábřeží. Na tísňovou linku oznámili, že psoun sedí kousek od zastávky MHD v Děčíně 4. Na místo byla ihned vyslána hlídka městské policie. Strážníkům se nakonec podařio zvíře odchytit. Psoun se ale bez boje nevzdal a jednomu ze strážníků prokousl při odchytu prst. Po dohodě se zoologickou zahradou strážníci psouna odvezli do útulku pro opuštěná a toulavá zvířata.

Zdroj: MP Děčín