Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Hlučná oslava skončila uložením pokuty
Pokutu za rušení nočního klidu uložila hlídka městské policie nájemníkovi bytu v ulici Krátká. Dotyčný pořádal oslavu narozenin, ale nebral při tom ohledy na své sousedy, kteří si opakovaně stěžovali na rušení nočního klidu. Hlídka se nejdříve pokusila vše vyřešit domluvou, protože se ale stížnost opakovala, strážníci přistoupili k uložení pokuty. Dotyčný pak oslavu ukončil.

Mladíci kopali do značek a lamp veřejného osvětlení
Dvojici mladíků, kteří si dokazovali sílu kopáním do lamp veřejného osvětlení a dopravních značek v děčínské čtvrti Podmokly, zadržela hlídka strážníků o uplynulém víkendu. Na počínání mužů ve věku dvacet jedna a dvacet let upozornil jeden z občanů. Hlídka městské policie oba podezřelé zadržela v ulici Podmokelská. Protože nebylo možné záležitost vyřídit na místě uložením pokuty, hlídka vše zadokumentovala a předala k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

Podomní prodejci energií obtěžovali nájemníky
Na neodbytné prodejce elektrické energie si stěžovali lidé z Děčína 6. Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků, která v jednom z obytných domů zadržela trojici prodejců, která nabízela přepis elektrické energie. Tento způsob prodeje je na území města zakázán, hlídka proto vše zadokumentovala, zajistila totožnost podezřelých a svědků a záležitost předala k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

Zdroj: MP Děčín