Rubriky
Zprávy

Zpravodajství Policie České republiky

Auto bez kol
DĚČÍN – Nežádoucí pozornost přilákalo odstavené osobní vozidlo zn. VW na Benešovské ulici v Děčíně. Policisté obdrželi informace o zmizení tří kompletních kol z lehkých litin v bílém provedení včetně letních pneumatik. Na vozidle zůstalo jen jedno kolo na straně řidiče. Škoda se vyšplhala na devět tisíc českých korun. Bližší okolnosti oznámení ze středy desátého října letošního roku šetří policisté z děčínského obvodního oddělení s ohledem na možný přečin krádeže.

Vybílené auto
DĚČÍN – Policisté z Děčína vyjížděli také do Hřenska k odpočívadlu u Suché Kamenice, kde přišel k újmě návštěvník zdejších hvozdů. Během úterního výletu po krajině Česko-saského Švýcarska se k jeho odstavenému vozidlu zřejmě zatoulal nenechavý lapka, který jej připravil o sportovní vybavení včetně dvou jízdních kol. Zaskočený muž škodu napočítal na desetitisíce. Zastavila se až u sto jedenácti tisíc českých korun. Kromě ztraceného majetku jej čeká oprava poničené části auta. Policisté případ prověřují s ohledem na možný přečin krádeže.

Zmizelo celé
VARNSDORF – Místní policisté vyjížděli devátého října letošního roku do ulice Karolíny Světlé ve Varnsdorfu, odkud během noci z pondělí na úterý zmizelo odstavené osobní motorové vozidlo zn. VW Sharan. Majitel jej nechal přes noc zaparkované nedaleko domu. Druhý den ráno už místo ohledávali strážci zákona. Posléze vyhlásili celostátní pátrání a případ nadále šetří s ohledem na možný přečin krádeže. Škoda se pohybuje kolem čtyřiceti tisíců českých korun.

Děčín 11. října 2018
nprap. Petra Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín