Rubriky
Sport Zprávy

Slavata triatlon tour 2018 – duatlon pro děti v Děčíně

V středu 12.září se konal, v Děčíně na Mariánské louce, závod v duatlonu pro děti Slavata Triatlon Tour, který uspořádal Nadační fond Tomáše Slavaty a triatlonový oddíl Triáde Děčín a byl jedním z akcí celorepublikové série, kde závodí i děti z dětských domovů, které Tomáš Slavata podporuje a ukazuje jim cestu životem pomocí sportu.
Do závodu odstartovalo nakonec přes 150 dětí ve věku od 2 do 15 let. Rozděleny byly do 7 kategorií. Díky Tomáši Slavatovi jsme mohli dětem, které nemají vlastní kolo, ho zdarma zapůjčit.

Závod měl fajn atmosféru, ke které přispělo krásné letní počasí a děti závodily ze všech svých sil. Po té co absolvovaly svou trať v rozložení běh – cyklistika – běh, čekalo na každého z nich občerstvení a diplom. Pro ty nejlepší byly připraveny i věcné ceny a vyhlášení na stupních vítězů.

Vítězové byli nakonec všichni, kdo se aktivně zúčastnili a užili si krásné odpoledne v příjemné atmosféře a mezi podobně naladěnými lidmi.

Jednalo se o poslední letošní akci pořádanou Triade Děčín a budou pokračovat ve stejném formátu v roce 2019.
Děkujeme partnerům Triade Děčín a to společnosti ČEZ, městu Děčín a dalším za podporu.

Zároveň Triade podporuje dlouhodobě handicapované děti a sportovce. Zároveň podporuje akci 600km poslepu, kdy nevidomí Ondřej Zmeškal přebíhá Českou republiku a podporuje děti se stejným handicapem. Info na www.ondrejzmeskal.cz

Poděkování patří všem, kteří tento závod pomáhali organizovat a to především Tomáši Slavatovi zakladateli celého seriálu, členům oddílu Triade za velkou sportovní tak organizační úroveň a také rodičům, kteří přivedli své děti na sportovní akci.

Info, foto a výsledky na www.decinsportfest.cz

Triade Děčín