Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Peněženku vrátili majiteli
Peněženku s několika bankovkami a stravenkami našla při kontrole v DC2 hlídka městské policie. Strážníkům se podařilo zjistit, že peněženku ztratil jeden z řidičů, kteří rozváží potravinářské výrobky. Strážníci muže kontaktovali a ztracenou peněženku mu v místě bydliště předali.

Mladík s kradeným zbožím neutekl
Zloděje, který ukradl zboží v hodnotě 600,- Kč, zadržel dne 23.6.2018 ve večerních hodinách člen ostrahy obchodního domu. Na místo ihned zavolal hlídku městské policie. Muž podle zjištění strážníků ukradl v obchodním domě v DC5 lahev alkoholu. Hlídka zadrženého převezla na obvodní oddělení Policie ČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Opilého muže odvezla záchranka
Ležícího opilého muže si dne 23.6.2018 při kontrole v DC9 všimla hlídka strážníků. Muž měl na hlavě zranění, které si způsobil pádem na zem. Hlídka na místo přivolala záchrannou službu, která muže odvezla na ošetření do nemocnice.

Zadržení muže v pátrání
Dne 23.6.2018 si hlídka MP v děčínské čtvrti Podmokly všimla podezřelého třicetiletého muže, o kterém hlídka věděla, že po něm pátrá policie. Strážníci muže na místě zadrželi a předali Policii ČR.

Zdroj: MP Děčín