Jan Steklý na stupních vítězů

V Praze se 10. 2. 2018 konalo první kolo Národního poháru seniorů a dorostu karate JKA (Japan Karate Association).

Této celorepublikové akce se zúčastnili i zástupci Karatedó Steklý.

Hlavní instruktor klubu Jan Steklý se v silné konkurenci až o dvacet pět let mladších závodníků prosadil a probojoval se nejprve do semifinále. Z druhého místa pak i do finále, kde celkově obsadil skvělé druhé místo. První skončil Daniel Beneš z SKBU Hostivař a za Steklým pak skončil Adam Zdobinský ze Sport Relax Děčín. Nyní se Jan Steklý připravuje na Mistrovství Evropy, které se bude konat v Srbsku.

V dorostenkách se neztratila Adéla Jirásková, když vybojovala dvě stříbrné medaile. V dorostencích se dařilo Rikymu Leonovi, který získal stříbrnou a bronzovou medaili.

V týmové soutěži vybojovali Jakub Ulbrich, Michal Věrnoch a Lukáš Javanský třikrát stříbro.

Za Karatedó Steklý předvedli vynikající výkony i Jiří Douda, Kateřina Brucknerová a Jan Halfar.