Rubriky
Zprávy

Policisté pátrají po těžce nemocném seniorovi z Jetřichovicka

NADHAJSKÝ JAROSLAVDěčínští policisté v tuto chvíli intenzivně pátrají po šestašedesátiletém těžce nemocném seniorovi, který včera odpoledne 21. července 2015 odešel z domova pro seniory v Dolní Chřibské na Jetřichovicku. Muž by se mohl pohybovat v okolí Chřibské, není však vyloučeno, že se bude pohybovat i jinde. Odešel bez léků, pravděpodobně i bez dokladů, jen s malou finanční hotovostí. Mobilní telefon u sebe nemá.

K popisu muže můžeme uvést : 162 cm vysoký, velmi štíhlé postavy, oblečen do modrých džínových kalhot, tmavé proužkované košile s pantofli na nohou. Muž má delší šedé vlasy na ramena. Může působit velmi zanedbaným dojmem.

Bližší informace i s fotografií naleznete také na webových stránkách policie v systému Pátrání po osobách zde. (V případě, že odkaz již nebude funkční, pátrání bylo ukončeno.)

Policisté touto cestou žádají širokou veřejnost a osoby, které s pohřešovaným mužem přišly do styku, o pomoc při jeho hledání. V případě, že máte k dispozici informaci, která by pohřešovaného muže pomohla vypátrat či jste ho někde zahlédli, volejte tísňovou linku 158. Za projevenou pomoc děkujeme.

Děčín 21. července 2015
nprap. Petra Trypesová
Oddělení tisku a prevence Děčín