Obrat v Bílině

V sobotním utkání se naše mužstvo na bílinském ledě střetlo s tamními draky. Již ve třetí minutě se za Bílinu trefil Urban a v šesté minutě zvyšoval už na 2:0 Přeučil. To však bylo ze strany bílinských vše, další branky totiž přidávali jen děčínští. Ještě před koncem prvního dějství snižoval Filipovský. Ve 38. minutě se trefil Vacek a po druhé třetině bylo skóre nerozhodné 2:2. Třetí třetina přinesla řadu tvrdých osobních soubojů a jednu branku. Ve 45. minutě se znovu v utkání radoval Děčín a branka Růžka znamenala výhru 3:2 pro naše borce. HC Děčín je stále na třetím místě v tabulce, dva body ztrácí na první HC Řisuty i na druhé HC Klatovy.

HC Draci Bílina – HC Děčín 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Urban (Kýhos), 6. Přeučil (Urban, Kýhos) – 18. Filipovský (Zika), 38. Vacek (Molnár), 45. Růžek

Lavinger (Zámostný) – Kaltenböck, Stezka, Molnár, Hříbal, Nikl, Dvořák, Novotný, Filipovský, Oliverius, Zika, Racek, Růžek, Chládek, Vávra, Hošek, Vacek, Šetka, Baránek, Drnec

Zdroj/foto: HC Děčín