Rubriky
Firmy volný čas zdraví Zprávy

Krok za krokem ke zdraví a kráse 5

Společně jsme hubli, sportovali a prošli zkrašlovacím centrem, abychom ulehli na masážní lehátko a zcela se odevzdali do rukou zkušených masérek. Na své si přijdou jak ženy tak muži, sportující omladina či spokojené těhulky. Muži preferují klasickou masáž zad a šíje, odstraňující únavu, ztuhlost a bolestivost svalstva. Sportující omladina zejména masáže nohou a přetíženého zádového svalstva. Těhotenství přináší zátěž na bederní oblast zad, ramena, lopatky, šíji a někdy se vyskytují otoky nohou. Proto mají masáže v těhotenství velký přínos fyzický i psychický.

Jednou z nejžádanějších masáží je manuální lymfatická, jenž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy a tím lépe odvádět toxické látky z těla. Vhodná je k léčbě otoků, po operacích a úrazech, řeší problémy s vylučováním. Další nejžádanější relaxační procedurou je masáž lávovými kameny, která patří mezi královny masáží. Horký tlak z kamenů proniká do svalů, kde uvolňuje křeče, bolest a zatuhlost.
Pokud zatoužíte po exotice a pod zavřenými víčky si vybavíte havajské tanečnice, my přidáme masáž prováděnou dlouhými, plynulými pohyby předloktím, dlaněmi a lokty nazývanou LOMI-LOMI. Uvolněné tělo umožňuje přijmout velkou dávku životní energie.

Další rituální lahůdkou je Fidžijská masáž horkými a studenými lasturami. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřátí a intuitivní energetické masáže. Pět procedur v jednom je rituál Tokoriky neboli kosmetické ošetření těla horkými mušlemi. Dvouhodinový luxus, při kterém zapomenete na okolní svět. Bonbonkem na závěr je čokoládová masáž či masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci.

Z masážního lehátka se pak můžete přesunout na pedikůru či manikůru a vše završit dokonalým účesem, který Vám na hlavě vykouzlí naše kadeřnice s dlouholetou praxí Petra Tichánská. Akční novinkou salonu jsou 3D barvící techniky, které vytváří výrazné, intenzivní a neobvyklé odrazy. Díky tomu je získána barva hluboká, živá, intenzivní, zářivá a trvanlivá. Pokud Vám jde o celkový barevný tón, tak pokožku těla můžete doladit v našem soláriu s barevnou terapií.

Dámský svět najdete na adrese:
Děčín I., Oblouková 1413/3 v areálu restaurace Fabrika
Bližší informace naleznete na www.damskysvet.cz
nebo na telefonu 412518717, 734523523
A v dalším pokračování příště …

Zdroj: redakční pošta