Včelaři na Děčínsku hlásí nejhorší sezónu za posledních 50 let. Netrápí je ani tolik nedostatek medu, jako výskyt nemocí. V Ludvíkovicích u Děčína dokonce veterináři objevili nejhorší chorobu – mor včelího plodu. „Já jsem byl u toho, když se mor našel. Chovatel si mě pozval, protože měl nějaké podezření, že mu slábnou včely. Takže se […]