Rubriky
Sport Zprávy

Dokument o Válečnících BK Děčín v Galerii OC Pivovar

Tvůrce Ladis Zeman Creative si svým přístupem z předchozí sezóny vydobyl důvěru celého týmu, což mu nyní otevřelo dveře do šatny s naprosto volným přístupem, a záběry tomu odpovídají! První díl zaznamenal dění nejen fanouškům známé na hřišti, ale také autentický vhled do každodenního života přímo v kabině. Znamená to krásnou vítěznou euforii, ale také výzvy a těžké situace pro jednotlivce nebo celý tým. Film je aktuálně možné vidět v termínu od 24.6. do 30.6.2024 v Galerii Obchodního centra Pivovar.

Dokument zde poběží ve smyčce na velkoplošné obrazovce, délka dokumentu je cca hodinu. Navíc klub připravil soutěž! Kdo se vyfotí u modrého foto-pozadí (s připravenými proprietami nebo bez), a postne tuto fotku na sociální síť Instagram s označením profilu našeho klubu, zařadí se do soutěže o věcné ceny!!!

Galerii však nejde pouze o sledování filmu, ale je zde také výstava spojená s uplynulou bronzovou sezónou BK ARMEX Děčín! Dorazte si v tomto týdnu připomenout úspěšné chvíle děčínského klubu a mrknout na první díl dokumentu z letošní sezóny. Ten druhý díl pak můžete vidět v kině na jednom z pěti exkluzivních promítání, která jsou v plánu o prázdninách včetně otevíracího večera letního kina! Podrobné termíny a vstupenky naleznete v článku ZDE.

Film je ke zhlédnutí také ZDE na odkazu webu, kde si jej můžete v pohodlí domova pustit po zaplacení určené částky.

Zdroj: BK Děčín