Rubriky
Dětem Kultura Zprávy

Zoo vyhlašuje soutěž O nejchutnější masopustní koblihu

Oslava Masopustu v děčínské zoo je již tradicí, a tak nesmí ani v letošním roce chybět soutěž pro veřejnost O nejchutnější masopustní koblihu. Zapojit se do ní může každý bez rozdílu věku, kdo se nebojí zadělat těsto a pustit se do smažení. Masopust letos proběhne v sobotu 26. února od 14 hodin a nebude chybět veselý program v zoo ani oblíbený masopustní průvod městem se spoustou zastávek, dobrého jídla, hudby, zpěvu a tance.

„Úkolem toho, kdo se bude chtít zapojit do soutěže O nejchutnější masopustní koblihu, bude donést v den konání akce do zoo 3 smažené koblihy vlastní výroby a shodné náplně. Lze tak učinit do 13.45 hodin. Jeden soutěžící může do soutěže přihlásit i více svých koblihových trojic. Podmínkou je pouze změna náplně nebo těsta. Donesené vzorky bude anonymně hodnotit tříčlenná porota, která se zaměří na 3 faktory: vzhled, chuť a náplň,“ uvedla mluvčí zoo Alena Houšková.

Vyhodnocení soutěže proběhne tentýž den nejpozději do 15.00 h v zoo. Účast v soutěži není věkově omezena. Vítěz se může těšit na zajímavý balíček. Sponzorem soutěže je Zdravá porce a Rabina s.r.o.

Alena Houšková
Zoologická zahrada Děčín – Pastýřská stěna, příspěvková organizace