Rubriky
Zprávy

Dopravní omezení ve městě

Také v letošním roce musí počítat řidiči v Děčíně s řadou dopravních omezení. Prioritou pro vedení města je stejně jako v loňském roce koordinace jednotlivých uzavírek. I nadále proto probíhají koordinační porady s investory a správci sítí.

Do 23. ledna je z části uzavřena ulice Karla Čapka, probíhá tu další etapa rekonstrukce plynovodu. Kromě toho je potřeba počítat také s omezením dopravy ulicích Duchcovská (do 28. ledna), Řetězová (od 24. ledna do 4. března tu proběhne úprava povrchů), dále Plavební (v termínu od 28.3 až 3.6. tu také bude probíhat úprava povrchů).

Od pondělí 24. ledna na ni naváže částečná uzavírka na Tyršově ulici. Dojde tu k překopu ulice, a to vždy po polovině. Tyršova ulice bude tedy i během prací nadále průjezdná. Práce na ní budou probíhat do 30. ledna, provoz bude v případě nutnosti řízený určenou osobou, nikoliv tedy semafory. Práce tu proběhnou již v lednu proto, aby byla ulice bez omezení průjezdná v době, kdy dojde k uzavření jižní estakády Nového mostu a větší část řidičů bude jezdit přes centrum města. Nový most totiž čeká na jaře rekonstrukce druhé části, kde se již několik let tvoří výtluky. Loni na podzim proběhla oprava severní části mostu, letos je na řadě část jižní strany. Nový most spravuje Ředitelství silnic a dálnic.

Ředitelství silnic a dálnic chce v letošním roce také pokračovat s rekonstrukcemi povrchů na Teplické ulici.

Veškeré dopravní uzavírky najdete na webu města v záložce Mapa uzavírek, kterou pravidelně aktualizujeme. Stačí kliknout ZDE. Kromě toho, že jsou jednotlivé uzavírky vyznačeny přímo v mapě, je u každé také stručný popis včetně termínu realizace.

Zdroj: Magistrát města Děčín