Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Podezřelé z krádeže hlídka během chvíle zadržela
Trojici podezřelou z krádeže zboží v hodnotě sedm set korun zadržela hlídka městské policie v Děčíně 1. Na linku 156 se obrátila obsluha prodejny s tím, že dvě ženy údajně ukradly v provozovně zboží a následně utekly. Podle oznamovatelky na zlodějky čekal za prodejnou další muž. Hlídka podezřelé zadržela v ulici Křížová. Strážníci na místo přivolali hlídku Policie ČR, která si událost převzala k dořešení.

Opilý host odmítal opustit restauraci
O pomoc s podnapilým hostem požádala městskou policii obsluha restaurace v Děčíně 1. V oznámení uvedla, že do provozovny přišel muž, který sotva stál na nohou a dožadoval se podání dalšího alkoholu, což obsluha odmítla. Hlídka na místě zastihla dvaačtyřicetiletého muže z Šumperku. Dotyčný sotva komunikoval, hlídka proto přivolala záchrannou službu, která muže odvezla do nemocnice na ošetření.

Opilce vykázali z parku
Na skupinku opilých lidí na Mariánské louce v Děčíně upozornila strážníky jedna z kolemjdoucích. Uvedla, že dotyční v parku konzumují alkohol a mají na volno puštěné psy, kteří napadají procházející občany. Hlídka na místě kontaktovala skupinku patnácti lidí. Dotyční veškerý nepořádek pod dohledem hlídky uklidili. Strážníci je poté z parku vykázali.

Muže odvezla sanitka do nemocnice
Podnapilého ležícího muže nahlásil na tísňovou linku městské policie občan z děčínské čtvrti Podmokly. Uvedl, že muž leží na Teplické ulici kousek od budovy DDM. Hlídka na místě kontaktovala osmadvacetiletého muže z Ústí nad Labem. Muž měl na hlavě krvácející zranění, o kterém uvedl, že si jej způsobil sám pádem na chodník. Strážníci na místo přivolali záchrannou službu, která muže odvezla do nemocnice na ošetření.

Pokladnami prošel bez zaplacení
Podezření z krádeže nahlásila na tísňovou linku ostraha hypermarketu v Děčíně 4. Hlídka městské policie na místě zadržela šestadvacetiletého muže z Děčína. Dotyčný se strážníkům přiznal, že ukradl několik kusů čokolád a jeden kus nářadí. Vzhledem k tomu, že nešlo o jeho první prohřešek, záležitost si k dořešení převzala Policie ČR.

Zdroj: MP Děčín