Rubriky
Sport Zprávy

Ocenění hráčů HC Děčín ročníku 2010

5. – 7. dubna se konal turnaj pro ročníky 2010 v Novém Jičíně, kterého se zúčastnili i hráči HC Děčín. Hráči srdnatě bojovali a v obrovské konkurenci si vysloužili ocenění pořadatele turnaje, které přišlo k rukám nejen našeho klubu, ale také primátorovi města Děčín panu Hroudovi.

Vážený pane primátore, vedení hokejového klubu,

Dovolte mi, abych Vám, vedení Vašeho hokejového klubu a zejména rodičům, jménem celé naší společnosti, upřímně poděkoval za skvělou reprezentaci Vašeho města na největším evropském hokejovém turnaji, který se konal ve dnech 5. – 7. dubna 2019 v Novém Jičíně.

Prvního ročníku mezinárodního turnaje O evropského hokejového krále pro ročník 2010 se zúčastnilo 27 týmů z 6 zemí (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Ukrajina a Švýcarsko) a Vaši hokejoví bojovníci obsadili v této obrovské konkurenci v kategorii PÁŽE skvělé 6. místo.

Navíc Vaši hokejisté, po celou dobu tří dnů turnaje, dodržovali pečlivě zásady Fair Play a slušného chování, na ledě předváděli neskutečné hokejové umění a skvěle reprezentovali Vaše město, kraj i vlast.

Ještě jednou Vám gratuluji k takto slušně vychovaným dětem a těšíme se na ně na dalším turnaji.

Jménem pořadatelů HK Nový Jičín a společnosti Superturnaje.cz s.r.o.
Mgr. Bohumil Vincura

Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu!

Zdroj: HC Děčín