Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Zabránili konfliktu v parku
O pomoc požádali strážníky správci veřejného prostranství, kteří dohlíželi na pořádek v parku v ulici Podmokelská. Uvedli, že nějaký muž chtěl fyzicky napadnout ženu, správci se snažili pomoc a dotyčný se nakonec pustil do nich. Na místo byla vyslána hlídka strážníků. Ještě před jejím příjezdem podezřelý z místa utekl, cestou ale odhodil bundu, ve které byly jeho osobní doklady. Záležitost si k dořešení převzala Policie ČR.

Za nepořádek dostal pokutu
Na linku 156 oznámil občan, že na cyklostezce u zimního stadionu v Děčíně 3 někdo pálí oheň. Na místo byla vyslána hlídka městské policie, která za stadionem přistihla osmašedesátiletého muže, který na ohni pálil plast z kabelů. Hlídka mu nařídila oheň uhasit a záležitost vyřešila uložením pokuty.

Nalezené peníze předala žena strážníkům
Nález finanční hotovosti nahlásila městské policii žena z Děčína. Uvedla, že u bankomatu v děčínské čtvrti Podmokly nalezla několik bankovek. Dozorčí služba na místo vyslal hlídku strážníků, která od ženy nalezenou hotovost převzala a předala ji oddělení ztrát a nálezů magistrátu města Děčín.

Opilý řidič ohrožoval ostatní motoristy
Nebezpečné vybržďování nahlásil městské policii řidič kamionu, který projížděl ulicí Saská v Děčíně 10. Uvedl, že ho předjelo na plné čáře vozidlo značky Mercedes a řidič následně prudce zabrzdil. Na místo byla vyslána hlídka strážníků. Hlídce se podařilo podezřelého řidiče Mercedesu zastavit. Jednalo se o pětatřicetiletého muže z Děčína. Strážníci zjistili, že vozidlo má propadlou STK, z chování řidiče navíc bylo patrné, že je pod vlivem alkoholu. Na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která u řidiče provedla orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která byla pozitivní. Policie provedla i test na přítomnost jiných návykových látek, který byl rovněž pozitivní. Událost si k dořešení převzala Policie ČR.

Zdroj: MP Děčín