Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Muž napadal ostrahu i strážníky
O pomoc požádala městskou policii ostraha obchodního domu v Děčíně 4. Jeden ze zákazníků začal ostrahu fyzicky napadat kvůli údajné krádeži telefonu. Na místo byla vyslána hlídka městské policie. Muž se slovně pustil i do strážníků a začal do hlídky strkat. Na opětovnou výzvu, aby svého jednání zanechal, nereagoval. Hlídka proto použila donucovací prostředky a muži nasadila pouta. Na místo byla přivolána i hlídka Policie Čr a záchranná služba, neboť muž utrpěl během zákroku drobné poranění na hlavě. Vzhledem k tomu, že agresivita muže neustávala, musela hlídka asistovat zdravotníkům během ošetření. Událost si k dořešení převzala Policie ČR.

Zloděj napadal ostrahu obchodu
Ostraha obchodu v Děčíně 4 oznámila dne 28.7. v odpoledních hodinách na tísňovou linku městské policie, že zadržela v provozovně muže podezřelého z krádeže. Ostraha dále uvedla, že podezřelý ji začal napadat a pokoušel se z místa utéct. Na místo byla vyslána hlídka strážníků. Na výzvu strážníků, aby zanechal protiprávního jednání, podezřelý nereagoval, hlídka proto musela použít donucovací prostředky a muži nasadila pouta. Zadrženého hlídka převezla na obvodní oddělení Policie ČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Řídil pod vlivem alkoholu
Podezřelé vozidlo, které řidič neměl pod kontrolou, zastavila hlídka městské policie dne 25.7. v nočních hodinách v děčínské čtvrti Staré Město. Za volantem seděl šestadvacetiletý muž z Děčína. Dechová zkouška ukázala hodnotu 1.14 promile alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si událost převzala k dořešení.

Zdroj: Magistrát města Děčín