Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Chlapec poškodil zaparkované auto
Zaparkované vozidlo poškodil v Děčíně 32 osmiletý chlapec. Všiml si toho jeden z asistentů prevence kriminality. Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků, která kontaktovala majitelku. Na její žádost byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která řešení události převzala.

Nález injekční stříkačky
Nález injekční stříkačky oznámila městské policii dne 28.6.2018 ve večerních hodinách žena z Děčína 6. Na místo byla vyslána hlídka MP, která stříkačku umístila do speciálního boxu a odevzdala k bezpečné likvidaci.

Za nepořádek dostal mladík pokutu
Na nepořádek, který zůstává po skupince mládeže za garážemi v Děčíně IV, si stěžovala jedna z místních obyvatelek. Při kontrole na místě strážníci zastihli sedmadvacetiletého muže, který se k nepořádku přiznal. Hlídka mu uložila pokutu a z místa jej, po zajištění úklidu, vykázala.

Rozebíral vrak auta na ulici
Značný nepořádek kolem sebe udělal třicetiletý muž, kterého strážníci přistihli při rozebírání osobního vraku vozidla v Děčíně 2. Muž uvedl, že do sběru odevzdal kovové součásti a s plasty si nevěděl rady. Strážníci zajistili odklizení zbytků vraku a muži uložili za znečištění veřejného prostranství pokutu.

Za pití alkoholu na veřejnosti dostal muž pokutu
Strážníkům dobře známého opilce si všimla hlídka MP při kontrole v Děčíně 4. Muž popíjel na veřejnosti alkohol, což je v rozporu s vyhláškou města. Hlídka záležitost vyřešila uložením pokuty a muže z místa vykázala.

Zdroj: MP Děčín