Rubriky
Sport Zprávy

IRON PEOPLE aneb 3 x Ironman ve 3 dnech

Martin Gabla a Marek Peterka se 23. 6. v 6.00 ráno postavili na start prvního Ironmana ze tří plánovaných a to v rámci projektu http://www.ironpeople.czaby 25. 6. ve 20.00 stanuli na Javorovém vrchu u Třince a tím dokončili třetí Ironman v řadě a naplnili tak myšlenku pomoci handicapovaným sportovcům.

Byla to hlavní motivace a důvod, proč jít na první pohled takto šílený podnik.

I když se nejednalo o žádný extrém a mohli jsme kdykoli zakončit a nepokračovat dál, tak právě borci, kterým se snažíme usnadnit  život a oni nemají tu možnost vzdát se, nás hnali až do cíle a za to jim patří dík.

Bonusem bylo potkání lidi, které jsme neznali a oni se přidali pomoc této myšlence.

Krásné slunečné a teplé počasí, nádherná krajina Čech s brdky někdy většíma jak v Himalájích, druhý den převýšení přes 4000m, vítr v zádech, krásné klidné ranní plavání, bloudění v druhém dni při maratonu a pár kilometrů navíc, super občerstvovací stanice pod vedením Marty Gablové, večerní masáže, sklenka dobré whisky a další nás provázeli po celé 3 dny.

Poděkování patří všem, kdo podpořili naší myšlenku a tak pomohou uskutečnit plány a sny handicapovaných sportovců. Povedlo se nám vybrat částku hodně převyšující 100 000,-kč za které bylo a bude nakoupeno sportovní vybavení.

Speciální poděkování patří realizačnímu týmu včele s Martou Gablovou, který se staral po celou dobu o veškeré potřeby triatlonistů.

Projekt pokračuje i nadále a stále máte možnost ho podpořit a nebo se aktivně zúčastnit další rok. Informace na http://www.ironpeople.cz

Moc děkujeme

Martin Gabla a Marek Peterka