Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

mp decin_alesoDne 11.9.2016 v 00:00 hod. oznámil občan, že v DC32 v ul. Čsl. Partyzánů hraje hlasitě hudba. Hlídka kontaktovala v domě, ze kterého byl slyšet hluk, čtyřiačtyřicetiletého nájemníka, u které se konala nějaká oslava. Hlídka mu nařídila hudbu ztišit. Přestupek strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.

Dne 9.9.2016 v 8:56 hod. oznámil občan, že v DC15 parkuje auto se čtyřmi belgickými turisty a kolem je neskutečný nepořádek. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o 4 mladé turisty. Hlídka s nimi přestupek vyřešila uložením blokové pokuty a dohlédla na to, aby po sobě turisté nepořádek uklidili.

Dne 9.9.2016 v 8:45 hod. požádala záchranná služba o součinnost v DC1 v ulici Plavební, kde údajně mělo dojít k napadení. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že čtyřiašedesátiletý muž fyzicky napadl svou manželku. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si událost převzala k dořešení.

Dne 9.9.2016 v 7:05 hod. oznámil občan, že v panelovém domě v DC3 chodí cizí žena a zvoní na zvonky. Hlídka MP zjistila, že se jedná o třicetiletou ženu z Děčína. Ta sdělila, že hledá pomoc u lidí, neboť se nemůže dozvonit na svého příbuzného. Na místo byla přivolána hlídka PČR a zároveň byl vyrozuměn Hasičský záchranný sbor. Policie následně rozhodla o otevření bytu. Hlídky zjistili, že příbuzný ženy jen velmi tvrdě spal a nevzbudilo ho zvonění ani bouchání na dveře. Záležitost si převzala hlídka PČR.

Zdroj: MP Děčín