Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

mp_decin_alesoDne 18.7.2016 v 05:37 hod. oznámil občan na linku 156, že před domem v DC1 v ul. Čsl. Armády leží nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o podnapilého pětadvacetiletého muže. Kromě opilosti neměl žádný jiný zdravotní problém. Hlídla dotyčnému pomohla na nohy a dohlédla na jeho bezpečný odchod do místa bydliště. Záležitost strážníci vyřešili důraznou domluvou.

Dne 16.7.2016 v 17:55 hod. požádala záchranná služba o pomoc hlídky MP při převozu agresivního pacienta do děčínské nemocnice z ul. Podmokelská v DC4. Hlídka MP zjistila, že problémovým pacientem je třiapadesátiletý muž z Děčína. Jeden ze strážníků asistoval po dobu jeho převozu do nemocnice a po dobu ošetření. Asistence se obešla bez nutnosti zákroku hlídky.

Dne 16.7.2016 v 07:50 hod. si všimla hlídka MP v ul. Rakovnická v DC3 muže, který vyhazoval z kontejneru odpadky na zem. Jednalo se o třiačtyřicetiletého muže z Jílového. Pod dohledem hlídky po sobě muž nepořádek uklidil. Záležitost strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.

Dne 15.7.2016 v 21:15 hod. oznámil občan, že za poštou v DC32 jezdí nějací mladíci v malém černém autě a jízdou ohrožují zaparkovaná vozidla. Hlídka MP po příchodu na místo uviděla skupinku deseti mladíků u zaparkovaného vozidla Renault Clio. Vozidlo mělo propadlou technickou a emise. Hlídce se přiznal jeden z přítomných, že s vozidlem jezdil. Jednalo se o jednadvacetiletého muže z Děčína. Muž dále uvedl, že nevlastní řidičský průkaz. Hlídka záležitost zadokumentovala, přestupek bude následně řešit příslušný správní orgán Magistrátu města Děčín.

Dne 15.7.2016 v 19:05 hod. oznámila žena, že za disco klubem v DC6 je několik osob, které popíjejí alkohol a dělají nepořádek. Hlídka MP zjistila, že na místě byli čtyři muži v podnapilém stavu. Přestupky hlídka vyřešila uložením blokových pokut a dotyčné z místa vykázala.

Dne 24.7.2016 v 20:10 hod. oznámil občan z DC2, že mezi Dvořákovou a Lužickou ulicí leží nějaký chlap, který je zřejmě pod vlivem alkoholu. Hlídka MP na místě probrala silně podnapilého třiatřicetiletého muže z Děčína. Muž neměl žádné zranění a jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl. Hlídka MP mu pomohla na nohy a dohlédla na jeho bezpečný odchod do místa bydliště. Záležitost hlídka vyřešila důraznou domluvou.

Dne 23.7.2016 v 21:55 hod. oznámil občan, že v ul. Čsl. Partyzánů v DC32 se srocuje větší množství lidí a v sídlišti je slyšet značný hluk. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že strážníkům dobře známý pětatřicetiletý muž vyšel z herny a začal rušit noční klid. Krátce po příchodu hlídky MP, která situaci zklidnila, se na místo dostavila hlídka PČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 23.7.2016 v 14:40 hod. oznámila žena, že ji v DC6 v ulici Krátká opět napadá sousedka. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se pohádaly dvě ženy ve věku třicet tři a třicet osm let. K fyzickému napadení nedošlo. Hlídka obě poučila, jak mají své spory řešit civilizovaným způsobem a záležitost vyřešila důraznou domluvou.

Dne 23.7.2016 v 00:05 hod. oznámila žena, že šla s kamarádkou a kamarádem kolem obchodního domu v DC4, kde je napadla dvojice mužů. Na místo byla vyslána hlídka MP a psovod MP. Informace byla zároveň předána PČR. Hlídka MP na místě oba podezřelé zadržela. Jednalo se o muže ve věku třicet osm a třicet devět let. Na místo se dostavila hlídka PČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 22.7.2016 v 08:25 hod. si hlídka MP během kontroly v DC3 všimla vozidla Alfa Romeo červené barvy, které řídil pětadvacetiletý muž, o kterém strážníci vědí, že nevlastní řidičský průkaz. Vozidlo vyjíždělo z parkoviště u obchodního domu směrem k ulici Březová v DC3, kde jej hlídka zastavila. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.

Zdroj: MP Děčín