Rubriky
Zprávy

Události MP Děčín

Dne 10.6.2012 v 04.20 hod. zaznamenala obsluha kamerového systému MP před restaurací v DC4 postávat skupinu mužů, kteří se začali mezi sebou dohadovat a poté se fyzicky napadli. Na místo byly ihned vyslány hlídky MP a vyrozuměna byla PČR, která na místo taktéž vyslala hlídky. Strážníci na místě zabránili dalšímu fyzickému napadání a zjistili totožnost tří aktérů incidentu. Jednalo se o muže z Bulharska ve věku dvacet jedna až třicet šest let. Všichni tři měli drobná krvácející poranění v obličeji. Na místo byla přivolána záchranná služba, která muže ošetřila. Následně se na místo dostavila hlídka PČR, která řešení převzala.

Dne 10.6.2012 v 16:25 hodin ohlásil občan, že v DC4 jdou po ulici Podmokelská dva mladíci, z nichž jeden je pořezaný na ruce a krvácí. Na místo byla vyslána hlídka MP, která u vlakového nádraží dostihla dva mladíky ve věku patnáct a šestnáct let. Jeden z mladíků byl pořezán na ruce a krvácel. Podle zjištění strážníků se mladík, vyznavač tzv. Emo stylu, demonstrativně pořezal na ruce údajně z nešťastné lásky. Na místo byla přivolána záchranná služba, která mladíka převezla na ošetření do nemocnice.

Dne 9.6.2012 ve 12.00 hod. si hlídka MP v DC7 všimla starší ženy, která se podle svého vyjádření ztratila a neví kde je a co má dělat. Podle průkazky na MHD, kterou měla u sebe, hlídka zjistila, že se jedná o třiaosmdesátiletou ženu z Děčína. Strážníkům se podařilo po krátkém pátrání najít bydliště její dcery, která se na místo dostavila a svou matku si převzala do péče.

Dne 8.6.2012 v 19.05 hod. oznámil občan z DC2, že mají s ostatními nájemníky domovní schůzi a majitel domu je napadá. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že dvaačtyřicetiletý majitel domu měl údajně fyzicky napadnout dva nájemníky. Při útoku nedošlo k žádnému fyzickému zranění. Po poučení hlídkou MP se nájemníci rozhodli pro podání trestního oznámení. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si věc převzala k dalšímu šetření


Zdroj: MP Děčín