Volby 2014

volba prezidenta decin

KOMUNÁLNÍ VOLBY do zastupitelstev obcí 10. 10. – 11. 10. 2014

<< www.volby.cz >>

Aplikace Kam mám jít volit

Přinášíme vám přehled všech stran, které v Děčíně kandidují.

Na konci stránky neleznete také přehled senátorů z děčínského obvodu volených do Senátu Parlamentu ČR.

 Výsledky:

 

 

Výsledky voleb

Zastupitelstvo statutárního města

Kraj: Ústecký kraj

Okres: Děčín

Obec: Děčín

Počet
volených
členů
zastupitelstva
Počet
volebních
obvodů
Okrsky Voliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
celkem zpr. v %
27 1 55 55 100,00 40 262 12 185 30,26 12 173 287 997
Kandidátní listina Hlasy Počet
kandidátů
Přepočtený
základ
dle počtu
kandidátů
Přepočtené %
platných hlasů
Počet
mandátů
Podíly
hlasů
číslo název abs. v %
1 Sdružení Piráti, NK 13 896 4,83 27 287 997,00 4,82 0
2 Koalice ODS a PSZ 37 843 13,14 27 287 997,00 13,14 4 X
3 Sdružení AO, NK 11 460 3,98 27 287 997,00 3,97 0
4 Volba pro město 53 833 18,69 27 287 997,00 18,69 6 X
5 TOP 09 15 204 5,28 27 287 997,00 5,27 1 X
6 Komunistická str.Čech a Moravy 26 009 9,03 27 287 997,00 9,03 3 X
7 Strana svobodných občanů 8 211 2,85 27 287 997,00 2,85 0
8 ANO 2011 66 423 23,06 27 287 997,00 23,06 7 X
9 Česká str.sociálně demokrat. 55 118 19,14 27 287 997,00 19,13 6 X

Zdroj: volby.cz

 

1. Sdružení Piráti, NK

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Přibylová Kočková Barbora 32 Piráti Piráti obchodní zástupce, barmanka Děčín IV-Podmokly
2 Pešťák David 39 Piráti Piráti obchodník, rockový dobrodruh Děčín VI-Letná
3 Navrkal František 22 Piráti Piráti softwarový inženýr Děčín XXII-Václavov
4 Zíka Martin 46 Piráti Piráti OSVČ Děčín II-Nové Město
5 Bilá Olivie 46 NK BEZPP ředitelka NZDM Děčín XXXII-Boletice nad Labem
6 Maixner Jan 30 Piráti Piráti dělník Děčín XIX-Čechy
7 Dašek Michal 40 NK BEZPP obchodník Děčín XXVII-Březiny
8 Limberk Michal 32 Piráti Piráti IT specialista Děčín I-Děčín
9 Adamčík Jan Mgr. 29 NK BEZPP fotograf, urbanista Děčín VI-Letná
10 Přibyl Jakub Ing. 32 NK BEZPP hydroprognostik Děčín IV-Podmokly
11 Kozel Josef 36 NK BEZPP grafik Děčín I-Děčín
12 Kindl Robert 40 NK BEZPP ředitel obchodní společnosti Děčín XVIII-Maxičky
13 Macura Tomáš Mgr. 32 NK BEZPP učitel ZŠ Děčín II-Nové Město
14 Hozáková Klára 29 NK BEZPP zdravotní sestra Děčín VI-Letná
15 Rajtr Michael DiS. 40 NK BEZPP státní zaměstnanec Děčín II-Nové Město
16 Nejedlý Jindřich 27 NK BEZPP vedoucí pracovník Děčín I-Děčín
17 Roušal Luboš 32 NK BEZPP koloťuk Děčín IV-Podmokly
18 Zlámalová Petra 32 NK BEZPP OSVČ Děčín VIII-Dolní Oldřichov
19 Zlámal Jindřich 33 NK BEZPP administrativní pracovník, trenér mládeže Děčín VIII-Dolní Oldřichov
20 Dankanič Jiří 39 NK BEZPP výškové práce Děčín II-Nové Město
21 Nedvědová Miroslava DiS. 41 NK BEZPP knihovnice Děčín II-Nové Město
22 Volráb Matěj 25 NK BEZPP dobroděj Děčín I-Děčín
23 Cimrmanová Lenka 31 NK BEZPP grafik Děčín VI-Letná
24 Studená Eliška 32 NK BEZPP chovatelka primátů Děčín VI-Letná
25 Michalscáková Zuzana 31 NK BEZPP administrativa Děčín IV-Podmokly
26 Řezníčková Eva 38 NK BEZPP asistentka Děčín IV-Podmokly
27 Škorpil František 64 NK BEZPP důchodce Děčín I-Děčín

Program
Obecný program pro komunální volby

www.volby-decin.cz

www.pirati.cz/regiony/ustecko/decin/start

www.facebook.com/piratidecin

——————————————————————————————————————————

2. Koalice ODS a PSZ

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Raška Vladislav Ing. 53 ODS ODS ekonom Děčín II-Nové Město
2 Toncarová Dagmar 61 PSZ BEZPP fyzioterapeutka, místonáčelnice Česk.obce sokolské Děčín XVIII-Maxičky
3 Donát Rostislav Ing. 45 ODS ODS státní úředník Děčín VI-Letná
4 Zeman Jiří MUDr. 47 ODS BEZPP lékař Děčín VI-Letná
5 Smíšek Ondřej Ing. 36 PSZ BEZPP vysokoškolský učitel Děčín XXXIV-Chlum
6 Lešanovský Václav Mgr. 67 ODS ODS ředitel školy Děčín VI-Letná
7 Samler Miroslav Mgr. 70 ODS BEZPP důchodce, dříve pedagog Děčín II-Nové Město
8 Štěpánek Tomáš Ing. 30 PSZ BEZPP pedagog, trenér mládeže florbalu Děčín III-Staré Město
9 Vepřek David Ing. 38 ODS ODS ředitel soukromé společnosti Děčín IV-Podmokly
10 Veselý Milan 47 PSZ S.cz trenér mládeže – bojové sporty Děčín III-Staré Město
11 Jirušová Jitka 40 PSZ BEZPP fyzioterapeutka, trenérka aerobic Děčín XVII-Jalůvčí
12 Kurka Josef 59 PSZ BEZPP obchodní ředitel Děčín II-Nové Město
13 Šoltys Vladimír 63 ODS ODS důchodce Děčín II-Nové Město
14 Herclík Josef Mgr. 63 PSZ BEZPP učitel, trenér volejbalu Děčín I-Děčín
15 Stružinský Roman Mgr. 41 PSZ BEZPP ředitel školy, přeseda fotbalové akademie Děčín IX-Bynov
16 Soukup Miroslav 32 ODS BEZPP trenér basketbalu Děčín I-Děčín
17 Majer Jan 36 ODS ODS soukromý podnikatel Děčín XXXIV-Chlum
18 Procházka Petr 46 PSZ BEZPP železničář, předseda děčínské asociace futsalu Děčín VI-Letná
19 Sýkora Alois Mgr. 64 ODS BEZPP učitel Děčín II-Nové Město
20 Horáková Jitka 53 ODS ODS účetní Děčín I-Děčín
21 Houška Jakub 32 PSZ BEZPP profesionální sportovec Děčín I-Děčín
22 Macháčková Karin Mgr. 50 ODS BEZPP učitelka Děčín IV-Podmokly
23 Machala Pavel 43 PSZ BEZPP trenér mládeže Děčín IV-Podmokly
24 Pýcha Miroslav 60 ODS ODS technik Děčín IX-Bynov
25 Michálek Ondřej Mgr. 28 PSZ BEZPP učitel ZŠ, trenér mládeže HC Děčín Děčín XXXII-Boletice nad Labem
26 Chudoba Tomáš 43 ODS BEZPP solution architekt Děčín XV-Prostřední Žleb
27 Pachta Tomáš 42 PSZ BEZPP fitness trenér Děčín IX-Bynov

www.ods.cz/os.decin

FB: ODS Děčín-Podmokly

———————————————————————————————————————

3. Sdružení AO, NK – SEVEROČEŠI Děčín

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Vacková Pavla 49 NK BEZPP podnikatelka Děčín IV-Podmokly
2 Škoda Jaroslav 37 NK BEZPP jednatel společnosti Kysucké Nové Mesto
3 Poskočilová Miroslava Ing. 41 NK BEZPP ředitelka neziskové organizace Děčín VI-Letná
4 Václavek Pavel 29 NK BEZPP živnostník Děčín I-Děčín
5 Žák Petr 61 AO ND živnostník Děčín III-Staré Město
6 Drahoš Martin Bc. 26 NK BEZPP učitel Děčín VI-Letná
7 Barcal Roman 48 NK BEZPP podnikatel Děčín IV-Podmokly
8 Bříza Václav 31 NK BEZPP obchodní manažer Děčín I-Děčín
9 Pavlíčková Zdeňka 55 AO BEZPP živnostník Děčín XXXII-Boletice nad Labem
10 Trýzna Daniel 19 NK BEZPP sportovec, trenér Benešov nad Ploučnicí
11 Fejfarová Milena 54 NK BEZPP instrumentářka Děčín II-Nové Město
12 Příhodová Petra 23 NK BEZPP pedagog volného času Děčín IX-Bynov
13 Kopecká Miluše 42 NK BEZPP podnikatelka Děčín IV-Podmokly
14 Pošmurová Naděžda 83 NK BEZPP seniorka Děčín XV-Prostřední Žleb
15 Pobříslo Jaroslav 58 AO BEZPP živnostník Děčín III-Staré Město
16 Beneš Vladimír 55 AO BEZPP zaměstnanec Českých drah Děčín VIII-Dolní Oldřichov
17 Pokorný Tomáš 22 AO ND zaměstnanec lodní dopravy Děčín XXXII-Boletice nad Labem
18 Nidrle Tomáš 40 AO BEZPP živnostník Děčín III-Staré Město
19 Vostřel Petr 36 AO ND živnostník Děčín III-Staré Město
20 Zabel Marek 22 AO BEZPP výpočetní technik Děčín XXXII-Boletice nad Labem
21 Hermannová Michaela 23 NK BEZPP obchodní asistentka Děčín II-Nové Město
22 Čermák Luboš 46 NK BEZPP kuchař Děčín XXVI-Bechlejovice
23 Lepková Martina 43 NK BEZPP prodavačka Děčín IX-Bynov
24 Dostálová Marie 70 NK BEZPP seniorka DěčínXXVI-Bechlejovice
25 Schwarz Milan Ing. 53 NK BEZPP podnikatel Děčín I-Děčín
26 Horn Roman Bc. 46 NK BEZPP vedoucí střediska slu.pro osoby se zdrav.postižení Děčín II-Nové Město
27 Zamykal Antonín MUDr. 46 NK BEZPP lékař Děčín VI-Letná

Program

www.facebook.com/severocesidecin.cz

———————————————————————————————————-
4. Volba pro město

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Grešík Valdemar Ing. 51 VPM BEZPP majitel firmy na výrobu čajů a radní města Děčín XIX-Čechy
2 Cermonová Hana Mgr. 51 VPM BEZPP náměstkyně primátora Děčín IX-Bynov
3 Plachý Hynek 39 VPM BEZPP finanční ředitel Děčín I-Děčín
4 Zimová Dostálová Šárka 41 VPM BEZPP ředitelka Slunečnice, o.s., radní města Děčín I-Děčín
5 Skřivánek Jiří 25 VPM KDU-ČSL účetní a ekonomický poradce Děčín I-Děčín
6 Herich Lukáš Mgr. DiS. 37 VPM BEZPP vedoucí střediska Probační a mediační služby Děčín IV-Podmokly
7 Lehká Anna Ing. 42 VPM HNHRM konzultantka v oblasti životního prostředí Děčín I-Děčín
8 Pacinová Hana 44 VPM BEZPP ředitelka mateřského centra Bělásek Děčín IV-Podmokly
9 Kopecký Karel 56 VPM KDU-ČSL obchodní manažer Děčín XXVII-Březiny
10 Málek Jiří 66 VPM KDU-ČSL autodopravce Děčín VI-Letná
11 Kamenický Dušan 50 VPM BEZPP majitel obchodu s barvami Děčín IV-Podmokly
12 Dopitová Michaela Bc. DiS. 29 VPM BEZPP pracovnice zámku Děčín Děčín II-Nové Město
13 Černohous Aleš DiS. 38 VPM HNHRM fotograf,grafik a lektor Děčín I-Děčín
14 Bednarska Jana MVDr. 45 VPM BEZPP veterinární lékařka Děčín IV-Podmokly
15 Pažourek Vlastimil Ing. 46 VPM HNHRM radní města Děčín II-Nové Město
16 Šumanová Jana MUDr. 39 VPM BEZPP lékařka Děčín I-Děčín
17 Janíková Yveta 45 VPM BEZPP vedoucí mateřského centra Děčín X-Bělá
18 Fridrich Radek Mgr. 45 VPM BEZPP učitel Děčín X-Bělá
19 Chmelík Otto Mgr. 41 VPM BEZPP archivář a předseda vlastivědné společnosti Děčín IV-Podmokly
20 Volráb Vladimír Mgr. DiS. 34 VPM BEZPP duchovní Církve čs.husitské Děčín IV-Podmokly
21 Kuklová Věra Mgr. 36 VPM BEZPP ředitelka neziskové org.Charitního sdružení Děčín Děčín VII-Chrochvice
22 Němec Jan Mgr. 42 VPM BEZPP archivář Děčín IV-Podmokly
23 Tichá Marie Ing. 67 VPM BEZPP konzultantka v oboru životního prostředí Děčín IV-Podmokly
24 Vopatová Ladislava Bc. 60 VPM BEZPP inspektorka kvality sociální péče Děčín IV-Podmokly
25 Špáta Radek Mgr. 35 VPM BEZPP učitel Děčín II-Nové Město
26 Vavřička Miloš Bc. 38 VPM BEZPP pracovník v kultuře, historik umění Děčín IV-Podmokly
27 Stein Karel Ing. 60 VPM BEZPP úředník Správy CHKO Děčín X-Bělá

Program (FB)
www.volbaprodecin.cz
www.facebook.com/volbaprodecin

—————————————————————————————————————-

5. TOP 09

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Holíková Stanislava PhDr. 66 TOP 09 TOP 09 sociolog Děčín IV-Podmokly
2 Rosenkranc Milan Mgr. 65 TOP 09 TOP 09 ředitel muzea Děčín IV-Podmokly
3 Röhrich Miloš 46 TOP 09 TOP 09 živnostník Děčín VI-Letná
4 Veselý Pavel 51 TOP 09 TOP 09 požární technik Děčín IV-Podmokly
5 Tesařová Monika Ing. 49 TOP 09 TOP 09 specialista nákupu Děčín XVIII-Maxičky
6 Janda Vladimír 51 TOP 09 TOP 09 živnostník Děčín VI-Letná
7 Kluvanec Pavel Ing. 49 TOP 09 TOP 09 spolumajitel obchodní společnosti Děčín XXXII-Boletice nad Labem
8 Kvíz František Ing. 42 TOP 09 BEZPP výrobně technický ředitel Děčín XXXI-Křešice
9 Drahoš Jaroslav 68 TOP 09 BEZPP důchodce Děčín XXVII-Březiny
10 Tarant Petr Bc. 24 TOP 09 TOP 09 student Děčín XVII-Jalůvčí
11 Hrušková Alena 51 TOP 09 TOP 09 ředitelka pobočky banky Děčín XVIII-Maxičky
12 Ryjáčková Adriana MBA 36 TOP 09 TOP 09 marketingový manažer Děčín XXXII-Boletice nad Labem
13 Hauzírek Jaroslav Mgr. 46 TOP 09 BEZPP učitel-ředitel školy Děčín II-Nové Město
14 Drnek Daniel 40 TOP 09 TOP 09 kuchař Děčín II-Nové Město
15 Podolská Lenka MUDr. 53 TOP 09 BEZPP lékařka Děčín II-Nové Město
16 Rosenkrancová Ilona 38 TOP 09 BEZPP dokumentátor,webadministrátor,fotograf Děčín IV-Podmokly
17 Kolář Jaroslav 53 TOP 09 BEZPP pojišťovací makléř Děčín II-Nové Město
18 Smiley Nikol Bc. 25 TOP 09 BEZPP student Děčín VI-Letná
19 Bureš Radoslav MUDr. 39 TOP 09 BEZPP lékař-ambulantní specialista ORL Děčín IV-Podmokly
20 Veselý Aleš 27 TOP 09 TOP 09 živnostník Děčín XXXII-Boletice nad Labem
21 Vondráčková Martina Bc. 39 TOP 09 BEZPP obchodní manažer Děčín II-Nové Město
22 Štěpán Tomáš 39 TOP 09 BEZPP sportovní trenér Ústí nad Labem-Neštěmice
23 Vatalová Jaroslava Mgr. et Mgr. 52 TOP 09 BEZPP odborný asistent Děčín IV-Podmokly
24 Heranová Zdeňka 61 TOP 09 BEZPP důchodce Děčín VI-Letná
25 Křivánková Dana 48 TOP 09 BEZPP živnostník Děčín VI-Letná
26 Kočka Robert 42 TOP 09 TOP 09 programátor Děčín VI-Letná
27 Jedličková Ivana 38 TOP 09 TOP 09 samostatný referent Děčín XXXII-Boletice nad Labem

www.top09.cz/regiony/ustecky-kraj/regionalni-organizace/decinsko/
FB: TOP 09 – okres Děčín

————————————————————————————————

6. Komunistická str.Čech a Moravy

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Šenkýř Václav Doc. Dr. CSc. 73 KSČM KSČM organizační a ekonomický poradce Děčín IX-Bynov
2 Horák Jaroslav RSDr. 64 KSČM KSČM zastupitel Ústeckého kraje Děčín IV-Podmokly
3 Trojanová Daniela 62 KSČM BEZPP ekonomka Děčín XXXI-Křešice
4 Hadrovský Ladislav 60 KSČM KSČM řidič Děčín III-Staré Město
5 Procházková Lidmila 49 KSČM BEZPP technik Děčín X-Bělá
6 Rožec Roman 56 KSČM KSČM truhlář Děčín VI-Letná
7 Mušková Tereza Bc. 24 KSČM BEZPP studentka VŠ Děčín XII-Vilsnice
8 Lhoták Vlastimil 66 KSČM KSČM technik Děčín XXVI-Bechlejovice
9 Kamaryt František DiS. 23 KSČM KSČM zaměstnanec státní správy Děčín XXVII-Březiny
10 Máša Zdeněk 64 KSČM KSČM důchodce Děčín XII-Vilsnice
11 Benešová Dana 42 KSČM KSČM zaměstnanec státní správy Děčín IV-Podmokly
12 Kuba Ondřej 34 KSČM KSČM programátor Děčín IX-Bynov
13 Kyselová Miroslava 65 KSČM KSČM technicko organizační pracovnice Děčín IV-Podmokly
14 Krško Josef Ing. 67 KSČM BEZPP důchodce Děčín XXI-Horní Oldřichov
15 Hataš Jiří 45 KSČM KSČM invalidní důchodce Děčín IX-Bynov
16 Kuzněcová Lenka 62 KSČM BEZPP důchodkyně Děčín IV-Podmokly
17 Cimpl Petr 26 KSČM BEZPP výchovný asistent Děčín XXXIII-Nebočady
18 Šmíd Josef 52 KSČM KSČM řidič Děčín VIII-Dolní Oldřichov
19 Bognerová Stanislava 63 KSČM KSČM podnikatelka Děčín VII-Chrochvice
20 Vokatý Milan 63 KSČM BEZPP chemik Děčín XXXII-Boletice nad Labem
21 Drozdík Jaroslav 67 KSČM KSČM lodník Děčín II-Nové Město
22 Šindelářová Marie 72 KSČM KSČM podnikatelka Děčín VI-Letná
23 Jůdová Jana 64 KSČM KSČM ekonomka Děčín VI-Letná
24 Holub Jaroslav 60 KSČM BEZPP lodník Děčín XXXI-Křešice
25 Moréová Jitka 42 KSČM BEZPP pečovatelka Děčín IV – Podmokly
26 Nesnídal Ludvík 29 KSČM KSČM podnikatel Děčín VI-Letná
27 Koluchová Libuše 66 KSČM BEZPP důchodkyně Děčín IV-Podmokly

————————————————————————

7. Strana svobodných občanů

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Červenka Miroslav Mgr. 58 Svobodní Svobodní Živnostník Děčín II-Nové Město
2 Nosek Michal 39 Svobodní Svobodní IT specialista Děčín II-Nové Město
3 Schwarzbach Jan Bc. 23 Svobodní Svobodní OSVČ Těchlovice
4 Gregorová Ladislava 51 Svobodní BEZPP Ekonomka Děčín VIII-Dolní Oldřichov
5 Gerhardt Marek 23 Svobodní Svobodní OSVČ Děčín IV-Podmokly
6 Kopecký Miloš Ing. 52 Svobodní BEZPP Úředník Děčín XXVII-Březiny
7 Votoček Karel Bc. 30 Svobodní BEZPP Softwarový vývojář Děčín IV-Podmokly
8 Gregor Vladimír Ing. 56 Svobodní BEZPP Ekonom Děčín IV-Podmokly
9 Kočka Ondřej Bc. 23 Svobodní BEZPP Student Děčín VI-Letná
10 Vávra Radim 43 Svobodní BEZPP OSVČ Děčín XXIII-Popovice
11 Gregorová Martina 22 Svobodní BEZPP Studentka Děčín VIII-Dolní Oldřichov
12 Plhal Jan 37 Svobodní BEZPP Vedoucí logistiky Děčín IV-Podmokly
13 Schejbalová Klára 21 Svobodní BEZPP Studentka konzervatoře Děčín II-Nové Město
14 Brož Petr 36 Svobodní BEZPP Elektrotechnik Děčín II-Nové Město
15 Janata Tomáš 38 Svobodní BEZPP Dispečer MKD Děčín VI-Letná
16 Bernášek Petr 31 Svobodní BEZPP ošetřovatel Děčín IV-Podmokly
17 Oubrecht Michal 43 Svobodní BEZPP Dělník-svářeč Děčín II-Nové Město
18 Eckert Jan 33 Svobodní BEZPP Dělník Děčín II-Nové Město
19 Komůrka Pavel 51 Svobodní BEZPP Kontrolor NDT Děčín I-Děčín
20 Vaněk Břetislav 54 Svobodní BEZPP Dělník-svářeč Děčín VI-Letná
21 Fedor Miroslav 57 Svobodní BEZPP Živnostník Děčín XII-Vilsnice
22 Doubrava Jaroslav 52 Svobodní BEZPP Dělník Děčín II-Nové Město
23 Kadlec Josef 36 Svobodní BEZPP Bagrista Děčín II-Nové Město
24 Horáček Tomáš 27 Svobodní BEZPP Barman Děčín VI-Letná
25 Brejška Rudolf Ing. DiS. 30 Svobodní BEZPP Projektant Děčín IV-Podmokly
26 Rajtr Bohumil 66 Svobodní BEZPP Důchodce Děčín II-Nové Město
27 Fedorová Ljuba 44 Svobodní BEZPP Terapeutka Děčín XII-Vilsnice

Program
www.decin.svobodni.cz
http://usteckykraj.svobodni.cz/node/107
www.facebook.com/svobodni.decin

————————————————————————————————
8. ANO 2011

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Blažková Marie Mgr. 48 ANO 2011 BEZPP ředitelka úřadu práce Děčín IV-Podmokly
2 Anděl Jiří Ing. CSc. 56 ANO 2011 BEZPP vedoucí finančního odboru Děčín II-Nové Město
3 Kohoutek Tomáš Mgr. MBA 31 ANO 2011 ANO 2011 notář Děčín VI-Letná
4 Hrstka Antonín Ing. 43 ANO 2011 ANO 2011 manažér výroby Děčín III-Staré Město
5 Weiss Martin Ing. 46 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Děčín VI-Letná
6 Palička Jan Ing. 62 ANO 2011 ANO 2011 předseda družstva zdravotně postižených Děčín II-Nové Město
7 Horák Jaroslav 59 ANO 2011 ANO 2011 živnostník Děčín VI-Letná
8 Drahoňovský František 40 ANO 2011 BEZPP obchodní ředitel Děčín VI-Letná
9 Štajner Jiří 52 ANO 2011 BEZPP ředitel Okresní hospodářské komory Děčín II-Nové Město
10 Mrkus Zdeněk Ing. 44 ANO 2011 ANO 2011 ekonomický ředitel Děčín VIII-Dolní Oldřichov
11 Chaloupka Aleš 40 ANO 2011 ANO 2011 manažér výroby Děčín IV-Podmokly
12 Ryvola Vojtěch Ing. 49 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Děčín VI-Letná
13 Neufus Ivan 48 ANO 2011 BEZPP obchodní referent Děčín II-Nové Město
14 Harantová Šárka Mgr. 32 ANO 2011 BEZPP advokátka Děčín X-Bělá
15 Urbánek Jan 33 ANO 2011 ANO 2011 záchranář Děčín I-Děčín
16 Kratochvíl Jaroslav 56 ANO 2011 BEZPP policista ve výslužbě Děčín VI-Letná
17 Pfléger Stanislav 56 ANO 2011 ANO 2011 poslanec Děčín IV-Podmokly
18 Bodáková Hana Mgr. 45 ANO 2011 ANO 2011 lékárnice Děčín VI-Letná
19 Sobotka Tomáš 55 ANO 2011 ANO 2011 živnostník Děčín IV-Podmokly
20 Křenková Lucie Ing. 29 ANO 2011 ANO 2011 manažér obchodní firmy Děčín VIII-Dolní Oldřichov
21 Rokosová Eva 38 ANO 2011 BEZPP manažér obchodní firmy Děčín II-Nové Město
22 Jelínek Kamil 72 ANO 2011 ANO 2011 živnostník Děčín XI-Horní Žleb
23 Flachsová Jitka 40 ANO 2011 ANO 2011 manažerka hotelu Děčín III-Staré Město
24 Trnka Lukáš 30 ANO 2011 ANO 2011 obchodní manažer Děčín IX-Bynov
25 Toušková Andrea 22 ANO 2011 BEZPP studentka Děčín XXXI-Křešice
26 Veber Milan 51 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Děčín II-Nové Město
27 Loudát František Ing. CSc. 81 ANO 2011 BEZPP důchodce Děčín II-Nové Město

FB: ANO, tohle je Děčín a okolí
—————————————————————————————-

9. Česká str.sociálně demokratická

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Pelant František 64 ČSSD ČSSD primátor Děčín IV-Podmokly
2 Sinko Pavel 71 ČSSD ČSSD náměstek primátora Děčín VI-Letná
3 Briestenská Anna MUDr. 67 ČSSD ČSSD lékařka Děčín II-Nové Město
4 Stríbrský Ivan MUDr. 61 ČSSD ČSSD lékař Děčín II-Nové Město
5 Foldyna Jaroslav 54 ČSSD ČSSD poslanec Děčín IV-Podmokly
6 Skala Mojmír 59 ČSSD ČSSD podnikatel Děčín VI-Letná
7 Trněný Ladislav MUDr. 61 ČSSD BEZPP lékař Děčín I-Děčín
8 Jirchářová Dana Ing. MBA 28 ČSSD ČSSD asistentka poslance Děčín VI-Letná
9 Schwarz Pavel Mgr. 50 ČSSD ČSSD středoškolský pedagog Děčín I-Děčín
10 Němeček Václav 41 ČSSD ČSSD strážník MP Děčín VIII-Dolní Oldřichov
11 Skalová Jana PhDr. 36 ČSSD ČSSD ředitelka CSS Děčín I-Děčín
12 Klíma Miroslav Ing. 58 ČSSD ČSSD pedagog Děčín IV-Podmokly
13 Horáček Vít Mgr. 43 ČSSD ČSSD ekonomický náměstek Děčín II-Nové Město
14 Vostruhová Miroslava Ing. 48 ČSSD ČSSD tajemnice OVV Děčín I-Děčín
15 Horák Jaroslav Bc. 36 ČSSD ČSSD vedoucí SMS Děčín IX-Bynov
16 Barák Jiří 74 ČSSD ČSSD předseda OSSZ Děčín XXXII-Boletice nad Labem
17 Kadora Tomáš Ing. 27 ČSSD ČSSD dluhový poradce Děčín IV-Podmokly
18 Špaček Arnošt Mgr. 44 ČSSD ČSSD advokát Děčín I-Děčín
19 Jetmarová Jitka Mgr. 48 ČSSD ČSSD středoškolská pedagožka Děčín IV-Podmokly
20 Maška Libor 31 ČSSD ČSSD správce bytů Děčín VI-Letná
21 Leitnerová Lenka Ing. DiS. 29 ČSSD ČSSD vedoucí projektového oddělení Děčín VIII-Dolní Oldřichov
22 Justrová Šárka 46 ČSSD ČSSD podnikatelka-výtvarnice Děčín XXVIII-Folknáře
23 Švec Pavel 46 ČSSD ČSSD obchodní zástupce Děčín II-Nové Město
24 Janda Jiří Ing. 41 ČSSD ČSSD technik v dopravě Děčín VI-Letná
25 Werner Pavel 42 ČSSD ČSSD manažer prodeje Děčín XXI-Horní Oldřichov
26 Kolínská Miroslava 53 ČSSD ČSSD státní zaměstnanec Děčín II-Nové Město
27 Jirásek Miloslav 67 ČSSD ČSSD důchodce Děčín I-Děčín

Program
www.socdemdecin.cz
www.facebook.com/cssddecin

——————————————————————————————–
——————————————————————————————–

Volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 10.10. – 11.10.2014

Poř. číslo, Příjmení, Jméno, Tituly, Věk, Navrhující strana, Politická příslušnost, Povolání, Bydliště

1 Holub Josef Ing. 63 ODS ODS ODS viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Děčín – FB

2 Kuba Jaroslav JUDr. PhDr. CSc. 63 ND ND BEZPP ústavní právník Praha 1

3 Zíka Martin 46 Piráti Piráti Piráti OSVČ Děčín – www, FB

4 Sykáček Jaroslav Ing. 55 ČSSD ČSSD ČSSD senátor SP ČR Rumburk – FB

5 Linhart Zbyněk Ing. 45 STAN STAN BEZPP starosta města Krásná Lípa – www, FB

6 Gregor Vladimír Ing. 56 Svobodní Svobodní BEZPP ekonom Děčín – www, FB

7 Zoser Josef 65 KDU+SZ+HNHR+B10 HNHRM HNHRM starosta obce Jiřetín pod Jedlovou – www, FB

8 Šenkýř Václav Doc. Dr. CSc. 73 KSČM KSČM KSČM organizační a ekonomický poradce Děčín

9 Dvořáčková Marcela Bc. 52 ANO 2011 ANO 2011 ANO 2011 manažerka Horní Habartice – FB

10 Šmíd Petr Mgr. 50 SPO SPO SPO ředitel školy Varnsdorf – FB

<<< VÝSLEDKY >>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)