V rámci již 18. ročníku Mezinárodnímu hudebnímu festivalu 2017 zavítají do našeho města nadšení mladí umělci z celé Evropy.

Program – Mezinárodní hudební festival  15. 6. – 18. 6. 2017

Pátek 16. 6. 2017

Děčín – soutěž big bandů do 25 let – SD Střelnice

8:30 – slavnostní zahájení soutěže

8:40 – 9:00 Big Band ZUŠ Děčín

9:15 – 9:35 Swingáček

9:50 – 10:10 Junior Jazz Band – Swingless Nitra

10:25 – 10:45 Swingová prťata ZUŠ Železný Brod

11:00 – 11:20 Konzervatórium Žilina

11:35 – 11:55 Big Band Konzervatoře Brno

12:00 – 13:00 přestávka

13:00 – 13:20 Junior Big Band  ZUŠ Litvínov

13:35 – 13:55 Big Band Biskupská

14:10 – 14:30 Big Band ZUŠ Nováky

14:45 – 15:05 Big Band teplické konzervatoře

15:20 – 15:40 Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.

15:55 – 16:15 Z.U.B.B. Praha Modřany

16:15 – 17:00 porada poroty MHF

17:00 – 18:00 seminář  s porotci

Pátek 16. 6. 2017 – Masarykovo náměstí Děčín

10:00 – 10:45 Big Band ZUŠ Nováky

11:00 – 11:45 Big Band teplické konzervatoře

12:00 – 12:45 Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.

13:00 – 13:45 Swingáček

14:00 – 14:45 Swingová prťata ZUŠ Železný Brod

15:00 – 15:45 Big Band Konzervatoře Brno

16:00 – 16:45 Junior Big Band  ZUŠ Litvínov

17:00 – 17:45 Big Band Biskupská

18:00 – 18:45 Z.U.B.B. Praha Modřany

19:00 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

20:00 BIG BAND HUDBY HRADNÍ STRÁŽE A POLICIE ČR

Dirigent: plk.MgA. Václav Blahunek, PhD.

Host: TOMÁŠ SAVKA a GABRIELA URBÁNKOVÁ

Sobota 17. 6. 2017

Česká Kamenice – soutěž big bandů nad 25 let – Dům kultury

8:30 – slavnostní zahájení soutěže

8:40 – 9:00 Avion Big Band

9:15 – 9:35 Reiners Big Band Dánsko

9:50 – 10:10 Big Band ZUŠ Vysoké Mýto

10:25 – 10:45 Back Side Big Band

11:00 – 11:20 Jazz Big Band ´75 Polsko

11:35 – 11:55 J.J. Big Band

12:00 – 13:00 přestávka

13:00 – 13:20 Krammer Big Band . Maďarsko

13:35 – 13:55 Mladý týništský big band

14:10 – 14:30 Metroklub Big Band o.s.

14:45 – 15:05 JK Big Band Pardubice

15:20 – 15:40 Big Band Lanškroun

15:55 – 16:15 Klangfarben e.V. Jonsdorf

16:15 – 17:00 porada poroty MHF

Sobota 17. 6. 2017 – náměstí – Česká Kamenice

10:00 slavnostní průvod dechových orchestrů a mažoretkových formací městem

11:00 – 12:00 monsterkoncert dechových orchestrů

12:00 – 12:35 Avion Big Band

12:50 – 13:25 Big Band ZUŠ Vysoké Mýto

13:40 – 14:15 Back Side Big Band

14:30 – 15:05 Jazz Big Band ´75 Polsko

15:20 – 15:55 J.J. Big Band

16:10 – 16:45 Mladý týništský big band

17:00 – 17:35 Metroklub Big Band o.s.

17:50 – 18:25 JK Big Band Pardubice

18:40 – 19:15 Klangfarben e.V. Jonsdorf

19:30 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

20:30 Martin Chodúr a Big Band Lanškroun pod vedením Josefa Pilného

Doprovodný program

Čtvrtek 15. 6. 2017

Kostel sv.

18:00 – BRASS BAND ÚH AČR pod vedením pplk. Jaroslava Šípa

a DĚČÍNSKÝ PĚVECKÝ SBOR

Sbormistr: Prof. PaedDr. Jiří Holubec, Ph.D.

Pátek 16. 6. 2017

Obchodní centrum Pivovar Děčín

15:00 – Junior Jazz Band – Swingless Nitra

16:00 – Konzervatórium Žilina

náměstí Míru Česká Kamenice

15:00 – hudební vystoupení vítězů soutěže ,, Budeme si zpívat“

15:30 – vyhlášení výsledků soutěže ,, Barevná nota “

16:00 – přehlídka mažoretkových skupin

17:00 – koncert – Reiners Big Band Dánsko

Sobota 17. 6. 2017

Krásná Lípa

14:00 – 14:45 Dziecieco – Mlodziewa Legnicka Orkiestra Deta Polsko

15:00 – 15:45 Městská hudba Kynšperk nad Ohří a mažoretky ZŠ Kynšperk nad Ohří

16:00 – 16:45 Gödöllö – Maďarsko

Rumburk – Lužické náměstí

13:00 – 13:45 Reiners Big Band Dánsko .

14:00 – 14:45 Severočeská harmonie Štětí –  mažoretky SK Nephilim

15:00 – 15:45 Krammer Big Band – Maďarsko

16:00 – 16:45 Dechový orchestr mladých Roudnice n. L. – Novoborské mažoretky

17:00 – 17:45 CsömöriIfjúsági Fúvószenekara – Maďarsko

Hřensko

14:00 – 14:45 Dechový orchestr města Hradce Králové a maž. TK Rytmus Roudnice n.L.

15:00 –  15:45 Dechový orchestr ZUŠ Litvínov a maž. TK Rytmus Roudnice n.L.

16:00 – 16:45 Orkiestra Deta Gminy Dopiewo a mažoretky – Polsko

Neděle – 18. 6. 2017

Bad Schandau  – nábřeží u Labe

10:00 – 10:45 Krammer Big Band – Maďarsko

11:00 – 11:45 Gödöllö – Maďarsko

12:00 – 12:45 CsömöriIfjúsági Fúvószenekara – Maďarsko

13:00 – 14:00 oběd

14:00 – 14:45 Mladý týništský big band

15:00 – 15:45 Městská hudba Kynšperk nad Ohří a mažoretky ZŠ Kynšperk n. O.

16.00 – 16:45 Dechový orchestr mladých Roudnice n. L. – Novoborské mažoretky

Pirna – náměstí

10:30 – 11:15 Orkiestra Deta Gminy Dopiewo a mažoretky – Polsko

11:30 – 12:15 J.J. Big Band a Novoborské mažoretky

Arnoltice u Děčína

10:00 – 10:45 Reiners Big Band Dánsko .

11:00 – 11:45 Dziecieco – Mlodziewa Legnicka Orkiestra Deta – Polsko

a mažoretky SK Nephilim

Zdroj: Magistrát města Děčín