Muž zbil partnerku, až ji odvezla záchranka. V nemocnici zaútočil zase

sanita nehodovost_alesoPolicisté v Děčíně vyšetřují šestadvacetiletého muže, který v neděli odpoledne zbil svou partnerku tak, že ji záchranka odvezla do nemocnice. Mladíkovi to však nestačilo a vypravil se za ní. V čekárně chirurgie na ni zaútočil znovu.

„V neděli v 17 hodin nás požádala ostraha nemocnice o vyslání hlídky na chirurgické oddělení, že se jim v čekárně někdo pere,“ popisuje mluvčí strážníků Tomáš Pavlík.

Když hlídka dorazila, mladík už devatenáctileté dívce jen nadával. Byly na ní však vidět stopy násilí. Strážníci ji tedy od mladíka oddělili a zjišťovali, co se stalo.

„Hlídka zjistila, že dívku převezla do nemocnice sanita po napadení přítelem. Ten za ní přijel do nemocnice, kde ji napadl znovu,“ poznamenal Pavlík.

Pár už strážníci znají
U dvojice strážníci zasahovali i dříve.

„Jsou to lidé, kteří mají blízko ke zneužívání nepovolených látek, a není to poprvé, kdy se mladík k partnerce choval agresivně. Podle toho, co strážníci vyrozuměli, byla tentokrát důvodem napadení nevěra,“ přiblížil Pavlík.

Strážníci případ předali státní policii kvůli podezření na spáchání trestného činu. Ta ale nakonec mladíka nejspíš jen předá přestupkové komisi.

„Žena utrpěla lehké zranění. Případ tak vyšetřujeme jako přestupek proti občanskému soužití,“ řekla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Autor: alh
Zdroj: http://usti.idnes.cz/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags: